Skocz do zawartości

Abrams M1A1HA Trumpeter 1/35


stakov

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się znaleźć fotkę "Crater Magnet" - niestety bez pługa i długich nozzlerów (wiedziałem, że gdzieś mam):

 

1246564148_CraterMagnet.thumb.JPG.0abccbf1066100bc7cf9f20a1ec89ad8.JPG

 

I jeszcze referencyjne foto, dla innego wozu z kalek które przewijają się w różnych zestawach: "Another Bad Creation"

 

418546007_AnotherBadCreation.JPG.d7d6c896a7c1e82e305b2d59ee6d5970.JPG

 

I pytanie - macie info, czy gdzieś można nabyć kalki do "Hard Liner'a" z foto poniżej?

 

1437128827_hardLighter.jpg.2a3615b120ce860dcf2912a08cbd47af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mandrivecs napisał:

 

 

 

 

 

 

 

 

I pytanie - macie info, czy gdzieś można nabyć kalki do "Hard Liner'a" z foto poniżej?

 

1437128827_hardLighter.jpg.2a3615b120ce860dcf2912a08cbd47af.jpg

Będzie kłopot bo ja nie widziałem tych kalek  osobno , były w jakiś zestawie , ale jak potrzebujesz fajnych malowań do Abramsa z pługiem to mam 2 malowania z Echelona z OIF-u ;

https://www.vodnik.net/pages/Echelon/T35013.htm

Właściciela wątku przepraszam za pisanie nie na temat. Pozdr.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bulik58 napisał:

Na podstawie takich materialow mozna cos powiedzic konkretnego na temat wygladu pojazdu bo to co daja firmy do swoich modeli rzadko kiedy pokrywa sie z rzeczywistoscia.

Ale w tym zestawie tez nie ma tych nazw wspomnianych powyzej, podobna nazwe do  "Another Bad Creation" mam w zestawie Echelona 35190 ,, Another Episode ,, moze???? to zblizona nazwa dla pojazdow w danej jednostce.

Wszystkie pojazdy z danego plutonu miały nazwy zaczynające się na literę nru plutonu jeżeli był to pierwszy  pluton  to wszystkie pojazdy miały nazwy na literę A , i tak po kolei np. choć były wyjątki np. w plutonie D o nazwie własnej De Outlaw  wszystkie pojazdy nazywały się od słynnych zakapiorów z Dzikiego Zachodu czyli Jesse James Doc Holiday Josey Wales. Po oglądnięciu kilkudziesięciu zdjęć można przyjąć że  na takiej samej zasadzie  wóz wyposażony w pług TWMP zawsze był to 3-ci pojazd w plutonie podobnie jak wóz d-cy kompanii miał nr 66 a sierżanta kompani 65, a WZT 88 . Pozdr. A.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.