Skocz do zawartości

Tempo G 1200 "w pogoni za zbiegiem" 1:35


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kolejny modelik prezentuję : Tempo G 1200, czyli żywica + blaszki z firmy plusmodel do tego dwie figurki ze zvezdy oraz karabinek mg42.

 

Figurki ( moja 5 i 6 wykonana w życiu ) miały być w pozycjach:

 

kierowca - skupiony ja prowadzeniu auta

strzelec - celujący do zbiega po lewej

 

Pojazd pomalowałem farbą tamiya (dark grey) oraz pactra (medium grey)

na tylnym siedzeniu plecak ( żywica z custom dioramics ) wraz z karabinem snajperskim z dragona. Przykurzenia to pigmenty, a czarne smugi po paliwie to farby olejne.

 

th_tempo9.jpgth_tempo8.jpgth_tempo7.jpg

 

th_tempo6.jpgth_tempo5.jpgth_tempo4.jpg

 

th_tempo3.jpgth_tempo2.jpgth_tempo1.jpg

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gablota niesamowita, pierwszy raz widzę coś takiego! Bardzo mi się podoba i pomysł niecodzienny, prawie jak z filmu z Burvillem :P albo z Wielkiej Ucieczki. Przy błotnikach masz chyba ślady po kleju zamalowane i jakieś tajemnicze szparki ?! ale to jest tak niecodzienna bryka, że gotów jestem uwierzyć, że tak miała w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przemo.. śmiech na sali.. obniżasz klasę z każdym modelem :]

trzeba było sobie odpuścić tego strzelca bo wygląda tragicznie :]

dłonie krążą gdzieś wokół mg.. większą krzywdę zrobiłby sobie i kierowcy niż uciekinierowi do którego by celował :]

uprząż też należało by mu pomalować :] trommel jakoś dziwnie wygląda :]

skoro jest tam karabin snajperski to co się stało ze snajperem? :]

i rzeczywiście średnio wyglądają te szpary.. :]

 

za szybko chyba starasz się kończyć kolejne modele :] może warto robić mniej, ale dokładniej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gablota niesamowita

Dokładnie, co fajniejsze-nie ma tych wielkich plam samotniczek z 1,czy dwoma obiciami-niestety te średnio wyglądały w poprzednich.

MG nieco ma skoszone ustawienie,lepiej jakby jednak lufa była w górę a kolba oparta o ramię.

Resztę dojrzał kolega Jendrass1,co nie zmienia faktu że modelik jest niezły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wehikuł jest niesamowity, jestem totalnie zaskoczony.

Figurki również się podobają bo ich groteskowe miny i pozy pasują do pojazdu. Jeden faktycznie skupił się na kierowaniu a drugi walczy ze zmysłem równowagi usiłując namierzyć uciekający cel. Pościg jak nic...

Tylko że ręce powinny być na kierownicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są firmy zvezda, a po drugie to moje piąta i szósta wykonanie kiedykolwiek, także z figurami nadal się uczę...

 

kawałek plastiku jak każdy inny :] tak samo się obrabia i maluje.. po prostu się nie przyłożyłeś :P

znam twoje wcześniejsze prace więc wynik porównania oczywisty.. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd wykonanie 5, figurki do wywalenia. Mam nadzieję Przemek że się nie obrazisz na mnie, ale te figurki niestety klasą nie dorównują pojazdowi. Ale skoro się uczysz dopiero to będę trzymał kciuki za twoje dalsze prace z figurkami. Najważniejsze, żebyś sie nie zrażał.

 

Pozdrawiam I.Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pal sześć figurki, mną tak naprawdę wstrząsnęły reflektory.

Takiej kichy dawno nie widziałem...reszta ujdzie.

czy nie można było choć spojrzeć w googla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł super, niestety figurki trzeba było trochę dopasować - MG do strzelca no i dłonie kierowcy jakoś ułożyć na kierownicy (jakim cudem on kieruje tym samochodem?). ale to są rzeczy które można by było jeszcze poprawić. i tak piwo za pomysł i ciekawy pojazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niniejszym odszczekuję wszystkie kąśliwe uwagi na temat urody Kubelwagena - TO jest najbrzydszy germański pojazd drugiej wojny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.