Jump to content
Sign in to follow this  
Gościu

Dodge 1:35

Recommended Posts

Dodge

skala 1:35

Bilek :]

Dorobione światła, niestety oryginały to jedna wielka jama skurczowa.

Koła dzielone wzdlużnie...musiałem sporo odchudzić bieżnik.

Beczki zestaw Tamiya,worki z masy...miał byc jeszcze rower...tylko miejsca zbrakło

Podejście z wielką ochotą..niestety,to co było w pudełku....:]

Kalki Italeri, prawdopodobnie to ich przepak(?)

Muszę spróbować z tym samym wozem,jednak innej firmy.

Model:

P7097174.jpg

P7097184.jpg

ResizeofP7097178.jpg

P7097176.jpg

P7097163.jpg

pzdr.

Ty... a te wycieraczki z osią obrotu gdzieś w szybie to co? Jak to jest napędzane, skoro pióra się zaczynają nie na ramce tylko gdzieś na szkle?

Ty...bo nie dopisałem...było odlane jako całość z szybą

Pewnie byś zmieścił w obramówce szyby dorobione własnoręcznie od podstaw,piekne i eleganckie..widocznie ja nie umiałem...skoro nie zrobiłem

Dzis/jutro wrzuce początek relacji z Beepem WC 51 AFV Clubu

naprawdę jestem pod wrażeniem detali /podobno to wypraski niejakiego SKYBOW/ więc na przyszłość polecam jako zamniennik BILEK/Ita w temacie.

Jak dla mnie to widok fatalny. Wygląda jakby 20 lat stał pod chmurką a nie służył żołnierzom w czasie ostatniej wojny

Całkiem fajnie się prezentuje... Jedyne co mnie osobiście razi to zbyt dużo obić na masce w porównaniu z całością i ta szyba z wycieraczkami faktycznie jakaś nie taka i zbyt czyste opony miejscami do całości ubrudzenia. Ja bym się trochę pobawił i wymienił tą z zestawu na nową a wycieraczki dorobił od nowa. Dla mnie ogólnie model na duży +

W kwestii obić się nie wypowiadam, każdy lubi co innego. Natomiast zastanawia mnie kolor tego błota/piachu - taka biała/kremowa barwa. Czy to ma być imitacja dla pojazdu wyładowanego na normandzkiej plaży, bo trochę to tak wygląda? Szyba przybrudzona nieproporcjonalnie w stosunku do maski. O wycieraczkach już pisali.

Rafale, człowieku pracowity! model jest ok, podoba mi się całokształt. przyłączam się jednak do głosów poprzedników. przesadziłeś z brudzeniem szyby, sprawa wycieraczek była już omówiona, mogłeś też chyba lepiej wypracować worki i te zawiniątka. co nie zmiania faktu, że jestem wielkim fanem twoich modeli. Piwo!

Dzis/jutro wrzuce początek relacji z Beepem WC 51 AFV Clubu

naprawdę jestem pod wrażeniem detali /podobno to wypraski niejakiego SKYBOW/ więc na przyszłość polecam jako zamniennik BILEK/Ita w temacie.

Bo to jest SKYBOW Jak w/w firma się 'zwinęła', to ich wypraski (formy?) przejął AFV Club. I chwała im za to, bo robią wybornego M-38 (mniam)

A co do modelu Rafała Fajny, tylko trochę (moim zdaniem) zbyt upaćkany - ptaszki go obesrały?

Fajny, mi się podoba w całości Upaćkany - na wojnie nikt o to nie dba, ma działać reszta jest nieważna. Front to nie muzeum w Munster czy Samour. Trzymam kciuki za dalsze prace !

jakiej farbki użyłeś do zrobienia tych obić ? robione gąbką oczywiście ?

metalizer mm- gąbka plus pedzel

jakby 20 lat stał pod chmurką a nie służył żołnierzom w czasie ostatniej wojny

Jak większość moich modeli, w tym temacie sie nic nie zmieni,wybacz

zbyt czyste opony miejscami do całości ubrudzenia.

Kompletnie się z tym nie zgodzę

Ja bym się trochę pobawił i wymienił tą z zestawu na nową a wycieraczki dorobił od nowa.

W czasie prac nad tymi jamami i sladami po wypychaczach odeszły mi ochoty na jakiekolwiek zabawy,paka jest tez za nisko..po podniesieniu jej wyglądałby jak monster truck...z zamałymi oponami-ciekawy temat na SF.

biała/kremowa barwa.

ptaszki go obesrały?

hahahaaaa...wot i historyjka gotowa haha

mogłeś

i Ty Brutusie ! haha

Sam syfek,to było kombinacje z próbowaniem,miał byc po lekkiej mżawce(mnie efekt zadowala,mam co chciałem).

Szyba i całość miało iść w worek,podziałem gdzies dziada...nie miełem już checi do dalszej dłubaniny w ....

Trzymam kciuki za dalsze prace !

Heh dzięki !(wzajemnie)

oj, Rafał, jak ty mnie tendencyjnie zacytowałeś! zerknij jeszcze raz na ostatnie zdanie :-) Brutus

E, gadajcie co chcecie, model, mimo tych paru niedoróbek pezentuje się wyśmienicie!