Skocz do zawartości

skasować


Grześ1541804924

Rekomendowane odpowiedzi

Bo rzeczywiście można uznać, że jest, tym bardziej patrząc na zdjęcie zamieszczone w jego profilu.

Zdrowo przesadziłeś, tego już zakwalifikować jako drwinę nie można. Jak na modelarza, który już 20 lat skleja modele, no wstyd wstyd...

I tak na zakończenie tej nigdzie nie prowadzącej dyskusji, ja nikogo nie obrażam, wyrażam tylko swoją opinię i wychodzi na to, że burakiem jesteś Ty Kolego.

Bez komentarza, Dziagwa coś dodasz ?

Trochę taktu dla innych... ... bo może mnie trochę w moim pierwszym poście poniosło.

Taktu ? po prostu pomyśl zanim napiszesz.

Poniosło Cię znacznie bardziej niż "trochę".

 

Patyku - no chyba zgodzisz się, że wypowiedz panzer_lehr jest hmm na krawędzi, prawda ? Ja nie histeryzuje, po prostu nie chciałbym być w skórze Grześka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie napisałem że jesteś burakiem, tylko że to co napisałeś było burackie. Co innego konstruktywna krytyka, a co innege pisanie zeby ktoś zmienił hobby. Gdybyśmy tak pisali wszytskim, którzy źle robią pierwszy model, daleko byśmy nie zaszli. Albo piszesz bo chcesz pomóc autorowi, wytknąc mu jego błędy tak żeby sie czegoś nauczył, albo nie pisz w ogóle- po co kogoś zniechecac? Na prawde uważasz sie za wyznacznik klasy i gustu modelarskiego, żeby pisac komuś czy ma dalej sklejac czy nie? Widze że dalej ludzie zamiast sobie pomagac wolą sobie doninac. Jak to było? Homo humanum lupus est?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego dziagwa nie chce nikogo zniechęcać, tylko czasami warto się zastanowić nad swoimi poczynaniami. Rzeczywiście, przesadziłem, ze swoją oceną, ale mimo to są posty na forum, gdzie widać, ze ktoś coś pokazuje i próbuje się czegoś nauczyć. Jak byśmy tego nie nazywali, buractwo, chamstwo itd., uważam, że facet przesadził.

 

Może zakończmy ten temat. Ci co chcą komentować tę dioramę, nich nie biorą pod uwagę moich odpowiedzi w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zaglądam do pancerniaków ale zauwarzyłem że są bardzo nadpobudliwi na punkcie swoich prac, jaszcze raz wyrażam swoje zdanie - komentując model zamieszczony w galerii wyrażam opinię o modelu a nie wykonawcy. Dlaczego negatywne komentarze na temat modelu odbierane są jako atak na wykonawcę? Może trochę dystansu do samego siebie, a nie bezsensowne zacietrzewianie i wycieczki osobiste.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo rzeczywiście można uznać, że jest, tym bardziej patrząc na zdjęcie zamieszczone w jego profilu." - to nie jest wypowiedź o modelu

 

"I tak na zakończenie tej nigdzie nie prowadzącej dyskusji, ja nikogo nie obrażam, wyrażam tylko swoją opinię i wychodzi na to, że burakiem jesteś Ty Kolego." - tu też nie ma mowy o modelu

 

Gdyby chodziło o sam model Patyku sprawa wyglądała by inaczej. Wszyscy wiemy, że diorama jest słaba i że dużo trzeba tam zmienić. Nikt nie ma jednak prawa do wyrażania w ten sposób swoich bezpodstawnych i co tu dużo mówić chamowatych opinii na temat czyjegoś wyglądu. Nawet modelarze z 20 letnim stażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja już skończyłem, a wy nadal. Co wy jesteście emerytki pod klatką schodową? Dajcie już spokój i Ci którzy mogą, bo mają już 18-ie lat idą na .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze, tylko powiedz kiedy będziesz w Elblągu i się ustawiamy.

Jestem jak najbardziej za dużym z pianką, a jak będzie gorąco to nawet z soczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panzer_lehr - Dzięki Ci za słowa uznania. Nie podoba się ? Trudno masz prawo wyrazić swoją opinię. Ale pamiętaj nie przesadzaj, pewne rzeczy podlegają pod paragraf.

 

Jendrass1 dziagwa tomko10 zimi Grzes - nic dodać nic ująć

 

Dziękuję za liczne komentarze, mam nadzieję, że niebawem zobaczymy się w relacji z budowy... no właśnie sam nie wiem czego ponieważ aktualnie nie mam przy czym dłubać i nadal mnie męczy myśl samolot/pojazd. Niestety nie doszedłem do porozumienia z pewną osobą, dlatego też HMMWV odchodzi w zapomnienie (przynajmniej na razie).

 

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytam to przypomina mi się odwieczny temat który wałkowany był juz milion razy i zawsze kończył się pyskówką. Czyli kto może nazwać się modelarzem , ten co robi z pudełka, , z blaszkami , a może tylko ten co robi scratch?

 

 

Oczywiście to bzdury dla ludzi którzy mają chyba za dużo wolnego czasu. Nie mas co ukrywać , jest źle, na początek radzę Ci wziąć jakiś prosty model i darować sobie winiety i dioramy, to przyjdzie z czasem. Sklej najpierw poprawnie, czysto no i jak się uda to poprawnie pomaluj na początek.

 

I do roboty, bo samo nie przyjdzie!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Nie od razu Paryż (czy tam Rzym ) zbudowano! Przy sklejaniu się nie spiesz, rób wszystko powoli, bardzo dokładnie, staraj się a zobaczysz efekty! Pomysł również mi się podoba. Poczytaj wątki z tego działu:

http://modelwork.pl/viewforum.php?f=104

To na pewno pomoże. Są opisane podstawowe rzeczy, techniki itp. Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.