Skocz do zawartości

Heinkel He-51 B-2 1/48 Calssic Airframe


Marwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, oto mój ostatni model. Sklejony z podła, bez bajerów. Błędy mogą być, bo z dokumentacją cienko było. Ale kleiło się fajnie. Malowanie pudełkowe: "Biała 12" z Kustenjagdgruppe 136, Kilonia - Holtenau, lato 1936r.

PICT7658.JPG

PICT7660.JPG

Pozostałe zdjęcia tu:

http://www.modelarstwo.koszalin.pl/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=12&catid=50

Miłego oglądania, model oczywiście pod but

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająka nie mam, wszystko dziergam sam.

Co do kalek Maćku to masz rację, jedna swastyka jest odwrócona, takie były kalki, jeśli Czesi czegoś nie zgrzebali to znaczy, że ten typ tak ma, jeśli to babol to będę to musiał poprawić, ale nie będzie z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pająka nie mam, wszystko dziergam sam.

Co do kalek Maćku to masz rację, jedna swastyka jest odwrócona, takie były kalki, jeśli Czesi czegoś nie zgrzebali to znaczy, że ten typ tak ma, jeśli to babol to będę to musiał poprawić, ale nie będzie z tym problemu.

Czołem Marcinie

Miałem się nie wypowiadać w tym wątku. Po prostu NIE LUBIĘ tego samolotu. Nie podoba mi się sam płatowiec, zaznaczam, a nie Twoje wykonanie. Zrobiłeś go przecudnie - nawet jego pokraczna sylwetka w Twoim wykonaniu jakoś nabiera szlachetności . Gratularum!!

Ale będzie również 'pod but'.

To o czym wspomniał Maciek to ewidentny babol, i to taki fundamentalny. Ale jest jeszcze druga strona medalu. W owym okresie jeszcze funkcjonowała flaga miast swastyki - zatem możesz spokojnie zamalować ta swastykę i będzie po problemie. Zważywszy, że powinna ona być właśnie z tej strony, z której 'straszy' nas ten odwrócony 'hakenkrojc'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mam zapas swastyk z Techmodu, znajdę coś i poprawię, a jak to zrobię dam znać, tym bardziej, że ten Heinkel również pojedzie na Hel. Od razu wyjaśniam, że w 1939r. nie były one używane w walkach na Wybrzeżu i trochę się pospieszyliśmy z jego zakupem. Mając alternatywę skleić lub opchnąć dalej na Allegro, Dyrektor Muzeum podjął słuszna decyzję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna "okołowodna" tendencja u kolegi , szkoda tylko że znaczki na skrzydłach nie te co trzeba ...

 

Tak na poważnie to kolejny świetny model - nawet nie zauważyłem że hakenkrojz niewłaściwy .

 

Też jestem ciekawy co teraz zawita na warsztacie ( a może tak coś z KuK )

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Konradzie, rzeczywiście wszystko co ostatnio kleję ma pływaki

KuK? Pewnie byłoby fajnie, to czym się zajmę będzie z tym pośrednio związane. Tym razem będzie to duża diorama morska w skali 1/72. Jednym z bohaterów będzie żywiczny Latham od KuK Choroszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zacieramy rączki i czekamy z niecierpliwością

Jednym z bohaterów będzie żywiczny Latham od KuK Choroszego

Oj, chyba nie KuK Raczej Francja

A tak A'propos KuK, to w piątek Radek z Karayi mówił mi, ze zaczęli już 'strugać' w 1/48 Hansę Brandenburga CCI. Będzie w dwóch wersjach, w tym jedna to samolot von Banfielda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pare dni temu mialem okazje odwiedzic muzeum obrony wybrzeza i przy okazji wystawe modeli ktore odrazu wydaly mi sie znajome.fajnie ze znalazly swoje miejsce w takim zajafkowym miejscu.sa swietnie wykonane i dobrze wyeksponowane a imitacja poszycia ze sklejki to mistrzostwo.polecam kazdemu,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.