Skocz do zawartości

М4А3Е8 Sherman Tamiya 1/35


Ivan_Kolesnikov

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, bulik58 napisał:

Jak wyglądanie składanie tych traków bo chcę je zalożyc do M 51

 

Bardzo źle. Wewnątrz otworów z formularzy, nie trzymają się dobrze i są ciągle rozdarte. Wymagają bardzo ostrożnego podejścia. Tylko dla doświadczonych modelarzy i jeśli to możliwe, spróbuj czegoś innego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie składam T-48 od AFV i zdaje się, że system składania jest taki sam: sworznie zakłada się na piny. I widzę, że masz ten sam problem: sworznie są za luźne i spadają, czy tak?

 

Ja ten problem rozwiązałem poprzez zapuszczenie kropelki kleju Revell Contacta na piny i odczekanie, aż zaschnie. Gdy już nie klei, tworzy delikatną warstwę dzięki czemu po zamontowaniu sworzni, trzymają się pewnie i nie spadają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, SFModel napisał:

Właśnie składam T-48 od AFV i zdaje się, że system składania jest taki sam: sworznie zakłada się na piny. I widzę, że masz ten sam problem: sworznie są za luźne i spadają, czy tak?

 

Ja ten problem rozwiązałem poprzez zapuszczenie kropelki kleju Revell Contacta na piny i odczekanie, aż zaschnie. Gdy już nie klei, tworzy delikatną warstwę dzięki czemu po zamontowaniu sworzni, trzymają się pewnie i nie spadają. 

Tak, mam ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ivan_Kolesnikov napisał:

Czy mogę prosić o zdjęcie tego o czym pan mówi? Nie do końca rozumiem

Otwory odwadniajace koło korków na paliwo i w kołnierzach pod wieżą. Zobacz na mojego Shermana to będziesz wiedział o czym mówię. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
8 godzin temu, Bartosz Ciesielski napisał:

Ivan jak tam idzie budowa ?

Budowa zakończona. Trzeba malować. Dużo zleceń na budowanie modeli, a ze względu na moją główną pracę nie ma na to czasu. Model jest w kolejki)
Dziękuję, że o mnie pamiętasz, naprawdę to doceniam. Zwłaszcza, że mój kraj jest w stanie wojny...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo popularne malowanie Sherman o nazwie  "A PAPER DOLL". 

Star-Decals 35-C1048 US M4A3E8 Easy Eight. 6th Armored Division M4A3E8 HVSS Sherman.

Paper_Doll.jpg

https://www.mojehobby.pl/products/US-M4A3E8-Easy-Eight.-6th-Armored-Division-M4A3E8-HVSS-Sherman..html

Star-Decals 35-C1048 US M4A3E8 Easy Eight. 6th Armored Division M4A3E8 HVSS Sherman.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.