Skocz do zawartości

NVA T-55A, Miniart 1:35


halset

Rekomendowane odpowiedzi

Finito:

 

image.thumb.jpeg.f113a7cbe915d4e9a53e866c53f9d675.jpeg

 

image.thumb.jpeg.e8a7091cab3c39fdb0ae83e1aed39800.jpeg

 

image.thumb.jpeg.aa62168b95c4d35360c65018617d33e2.jpeg

 

 

 

image.thumb.jpeg.00b87881f6aec056fd392c9bb637982a.jpeg

 

image.thumb.jpeg.f1e68d117a874163202e41207d17f157.jpeg

 

image.thumb.jpeg.e995d5adcb0193f097861291c7b453b1.jpeg

 

 

 

image.thumb.jpeg.0a1e1e5dea0299088e9981cf78df48e7.jpeg

 

Dwa T-55 z Miniartu pod rząd to jednak dla mnie za dużo, chyba pora na jakiś szybki model prosto z pudła :lol:

 

Edytowane przez halset
  • Like 17
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, copycat napisał:

Podstawka pachnie wujkiem nocna zmiana. Zajefajnie to wygląda.

 

Taa, przez te korzonki 😛 Ale z podstawki nie jestem do końca zadowolony, będzie nowa za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie. Dwie rzeczy mi się rzucają. Dlaczego błoto na gąsienicach jest takie suche skoro podłoże jest mokre? I drugie widać, że wodę lałeś na dwa razy i odcinaja się chamsko trochę te warstwy. Dodaj parę zbliżeń, by przyjrzeć się smaczkom.

Edytowane przez patrykd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, patrykd napisał:

Wszystko pięknie. Dwie rzeczy mi się rzucają. Dlaczego błoto na gąsienicach jest takie suche skoro podłoże jest mokre? I drugie widać, że wodę lałeś na dwa razy i odcinaja się chamsko trochę te warstwy. Dodaj parę zbliżeń, by przyjrzeć się smaczkom.

 

Podłoże jest mokre głównie w najniższym miejscu czyli przed czołgiem i odrobinę na środku. Z tą wodą masz rację, pierwszą warstwę skopałem delikatnie mówiąc ale to moje pierwsze spotkanie z żywicą. Wnioski wyciągnięte tak czy inaczej 😛 

Podstawka tak czy inaczej będzie nowa za jakiś czas, nie do końca mi kompozycja odpowiada ale już nie chce mi się patrzeć na ten model :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, TAW napisał:

Jak dla mnie znowu sztos i "stadiony świata". Co to za haberdzie na modelu, produkcja własna czy kupne?

 

To asparagus moczony ok. tygodnia w wodzie z gliceryna, potem malowany Tamiya Japan Green i rozjaśniany Nato Green, gałązki Flat Earth. Myk polega na tym zeby go odpowiednio poprzycinać i potem pomiętosić trochę w palcach żeby nie był taki płaski. Poza tym trzeba go znacznie więcej niż się na początku wydaje, myślałem ze mi polowa zostanie a tu się okazuje ze 2 razy tyle by nie zaszkodziło 😛 

 

Godzinę temu, bulik58 napisał:

Co do sadzenia drzewek, krzaczkow polecam produkty tego pana. Najwyzsza polka za dobra cene , mam pare produktow dlatego wiem co polecam.

Robert Benasiewicz Drzewa Modelarstwo

 

 

Petarda, na pewno coś zamówię, dzięki wielkie! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.