Skocz do zawartości

Trumpeter M920+naczepa M870A1 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem jeżeli wybierzesz lupę nagłowną to wybierz taką , ponieważ  można łączyć szkiełka no i własna wada taka jak astygmatyzm nie przeszkadza nosząc własne okulary. Sama takiej używam do super drobnicy :)

W moim przypadku lampa mi przeszkadzała, miałam ograniczone ruchy.

lupa.jpg

Edytowane przez ArtDeco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bulik58 napisał:

Nosisz okulary? Kiedyś miałem coś podobnego gdzie wymieniało się szkła powiekszające  i po dłuzszym okresie uzywania (3-4 godz.)  miałem przez dłuższą chwile problemy ze wzrokiem zanim oczy przyzwyczaiły się ponownie do okularów. Gdy kupiłem lampę z lupą nigdy już tych problemów nie miałem.

 

Tak, mam astygmatyzm. Używałem też takiej z wymiennymi, lub dublującymi się szkłami o której wspomina powyżej ArtDeco, ale nie wiedzieć czemu wzrok mi się męczył i dostawałem oczopląsu 😄 więc sobie ją odpuściłem, bo to nie ten komfort pracy.

...dlatego też jak już wcześniej napisałem, każdy sam musi dobrać w czym mu wygodniej.

Sorry za offtop Adam, mam nadzieję, że to już koniec tematu z lupami 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 08:08, Rafał B napisał:

 

Tak, mam astygmatyzm. Używałem też takiej z wymiennymi, lub dublującymi się szkłami o której wspomina powyżej ArtDeco, ale nie wiedzieć czemu wzrok mi się męczył i dostawałem oczopląsu 😄 więc sobie ją odpuściłem, bo to nie ten komfort pracy.

...dlatego też jak już wcześniej napisałem, każdy sam musi dobrać w czym mu wygodniej.

Sorry za offtop Adam, mam nadzieję, że to już koniec tematu z lupami 😉

Spoko,  planuje zakup takiej czy innej wiec czytam z zainteresowaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

 

1 godzinę temu, adamkijak napisał:

...w sumie to już prawie gotowy na malowanie, trochę dupereli zostało ale całości to nie zmieni:

 

Będziesz mu jeszcze robił odbojniki do drzwi, czy to już koniec skraczowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😉 Tak - ciągnął nawet za sobą smugę piaskowej farby maskującej......

Mijałem 5 takich ciągników, 4 z lawetami, wszystkie były jednolicie pomalowane na jakiś odcień piaskowego, lawety chyba też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
2 godziny temu, Lipstein napisał:

W Twoim zamierzeniu brązowy łosz zjaśnieje po ostatnich piaskowych pigmentach, dlatego jest taki mocny?

Tego nie jestem pewien, powiem szczerze ze się trochę zmartwiłem jak taki mocny wyszedł. 
Na pewno lakier matowy trochę przytłumi, ale efektu końcowego to nie jestem pewien. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od niedawna wreszcie mam specyfik w płynie  AK dust effect czy cośtam; piaskuje dużo skuteczniej niż pudrowanie sypkimi pigmentami, ale Ciebie raczej uczyć nie trzeba... 👌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.