Skocz do zawartości

East meets West (T55 vs M1), 1:35


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Od wczoraj siedze i krece tym zestawen (m1 zaliczyl lot przy okazji tego krecenia i troszku sie polamal) i sie zastanawiam co by tu jeszcze dodac. Poniewaz nic mi nie przychodzi na mysl, wiec uznaje temat za zamkniety i oto koncowe foty, czekam na komentarze.

P1060732.jpg

P1060733.jpg

P1060734.jpg

P1060735.jpg

P1060736.jpg

P1060737.jpg

P1060738.jpg

P1060739.jpg

P1060741.jpg

P1060742.jpg

P1060743.jpg

P1060744.jpg

P1060746.jpg

P1060747.jpg

P1060748.jpg

P1060749.jpg

P1060750.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna dioramka, ale z tym T-55 coś jest nie tak. Ta dziura na dachu wieży wygląda jak po trafieniu bombą lotniczą, a w przypadku trafienia takim paskudztwem, z czołgu nic nie zostaje, w przeciwieństwie do modelu. No i bandaże na kołach. Powinny być raczej spalone, tym bardziej, że widać jak paliły się boki kadłuba. Wiem jak trudnym zadaniem jest zlikwidowanie bandaży na kołach, ale jest to jednak wykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś mały ten teciak się wydaje

Efekt zamierzony, celowo jest nizej, a abrams "napakowany" roznymi duperelami, tak zeby gorowal nad nim.

 

Adam, bardzo fjnie udalo Ci sie podciągnąć tego "złoma" moje gratulacje !

 

Po tych fotkach, śmiało stwierdzam, że wyciągnąłeś o wiele więcej z modelu, anizeli było to w oryginale(może dla tego, ze tam jeszcze spora ilość kurzu siedzi)

Jeszcze raz, brawo Adam

 

Dzieki Rafal, wiem ze marudzilem, ale sie zmobilizowalem i popracowalem nad rdza. W planach bylo kurzenie, ale pigmentow jeszcze nie mam, a od scierania pasteli to mnie glowa boli, wiec pozostawiam moja inerpretacje tego konkretnego pojazdu.

Dziekuje za uwagi i opinie, a takze za kibicowanie. Na jakis czas zawieszam wykonywanie abramsow, wrakow czy klimatu pustynnej burzy i wykonam cos w ramach eksperymentu zupelnie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła fotka , szkoda, że ja tak nie umiem Pojazdy wyglądają jak prawdziwe. A co do gąsek, ja od jakiegoś czasu nie wyobrażam sobie bym mógł zrobić jakiś pojazd bez friuli (Panther II to wyjątek). Do wraku nie musiałeś kupować drogich friuli, ale z tego co pamiętam to Trumpeter robił plastikowe ogniwkowe pracujące gąsienice , wyglądały o niebo lepiej od "tego" co dawali standardowo do swoich tetów , no i o wiele tańsze od metalowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.