Skocz do zawartości

Budowa modelu rc scania R470


ogiogi

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw jest rewelacyjny.

Niestety powala cena, zarówno modelu, jak i dodatków.

EDIT: pytanie wycofane :haha:

 

Z ciekawością zobaczę efekt końcowy.

Mam również nadzieję, że obejrzymy jakieś filmiki gotowego modelu.

Pozdrowienia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz do niego naczepę dedykowaną do RC, czy będziesz sklejał którąś z ogólnodostępnych plastikowych (Italeri, Revell, etc.).

 

Przecież to jest skala 1:14, a o ile mi wiadomo italeri i revell nie robi takowych

 

Ogiogi możesz zrobić in-boxa z checią zobaczę co jest w środku. Masz zamiar tylko skjleić model czy dokupisz aparaturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torni przecież tam już jest aparatura (z tego co mi wiadomo) , tylko moduł głosowy do takiego modelu kosztuje 1500 zł . A tak pozatym, to ciekawa relacja się szykuje. Ogromna kabinka do malowania .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torni przecież tam już jest aparatura (z tego co mi wiadomo) , tylko moduł głosowy do takiego modelu kosztuje 1500 zł

 

Z tego co mi wiadomo modele RC sprzedawane są bez aparatury, ale niech wypowie się właściciel modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy planujesz do niego naczepę dedykowaną do RC, czy będziesz sklejał którąś z ogólnodostępnych plastikowych (Italeri, Revell, etc.).

 

Przecież to jest skala 1:14, a o ile mi wiadomo italeri i revell nie robi takowych

O w mordę

Kiedyś oglądałem podobne i nie wiem dlaczego wydawało mi się, że to skala 1/24...

A tu nie doczytałem na pudełku...

Zatem, z wiadomych względów, wycofuję pytanie

Reszta aktualna.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wtrącę. Pan tornado ma rację - cytat ze sklepu internetowego... "• Zestaw nie zawiera niezbędnych do uruchomienia modelu komponentów:

- aparatury czterokanałowej z dwoma serwami i odbiornikiem

- akumulatorków lub baterii AA (8szt.) do nadajnika

- akumulatora 7,2V

- ładowarki do akumulatorów 7,2V

- farby"

 

"• W opakowaniu:

- zestaw do samodzielnego montażu i malowania

- silnik 540

- naklejki

- instrukcja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam widze ze zainteresowanie jest spore.

Postaram sie tu odpowiedziec na pytania:

 

skala 1:14 Tamiya ( nie italeri ani revell)

 

w zestawie tak jak ktos juz odpowiedzial nie ma aparatury akumulatorkow farby regulatorta predkości

 

postaram sie jak tylko bede mial czym zrobic zdjecia ale niestety in-boxa nie zrobie poniewaz zacząłem juz składać mam zlozoną ramę zawieszenie przednie i tylne teraz robię skrzynię biegów

 

w przyszłości planuje dodanie zestawu glosowego a jeszcze poźniej także naczepę mam nadzieję ze to niebędzie w przyszłości niedoścignionej

 

aparature zakupiłem juz w zeszłym tygodniu

 

zestaw kosztował mnie 1290 zł, w cenie 1390zł moge załatwic kazdemu kto jest chetny ( aczkolwiek probowalem sprzedac na allegro po 1390 tak aby zarobić chociaż na baterie niestety nie udało sie chociaż była to najtańsza cena na allegro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał ale ten "model" w 80% jest metalowy wiec nie pasuje mi do tego forum.

 

Jak się czepiam to mi powiedzcie ale takie jest moje zdanie. Jedyne co mogę powiedzieć to takiej relacji nie było i niech zostanie. Bo sam kiedyś chciałem kupić RC w 1;14 tylko MB 1838 ale bałem się ze nie podołam złożeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt przyznaje naprawde sporo jest metalowych częsci jak i sam montaz w 98% jest bezklejowy

jesli nie chcecie nikogo na silę niebęde meczyl i kazał oglądać

wasz wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj szykuje się fajna relacja z budowy Sam też kiedyś miałem chrapkę na rc, ale wole sklejać . Powodzenia życzę .

 

 

P.S.Pytanko do właściciela Scani. Wiesz czemu naczepy też są takie drogie do takich modelów ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogiogi model jest bardo interesujący, nigdy takiego tu nie było. Tylko nie nie jest w 100% plastikowy... Ale ja z chęcią obejrzę, możne i sam sobie kiedyś sprawie taki "Model" RC....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek93 Weź przestań się czepiać. Nikt nie ma nic przeciwko, tylko jak zawsze Ty masz swoje ale... Kabina jest plastikowa i wszystkie osłony, a że rama metalowa to co z tego?. Jak nie chcesz nie musisz oglądać tego tematu... Tyle z mojej strony. Czekam na dalsze fotki z postępów prac .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.