Skocz do zawartości

Pokazy lotnicze - Air Show Radom '2023


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ponoć przepiękna organizacyjna katastrofa się tam objawiła. Pomijam już kuriozum w postaci braku biletów on line na sobotę i koszmarne kolejki do kas, ale ludzie piszą, że na samo wejście z zakupionym już biletem kilka godzin trzeba czekać. Ja jadę jutro. Może będzie lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MIRO napisał:

Ponoć przepiękna organizacyjna katastrofa się tam objawiła. Pomijam już kuriozum w postaci braku biletów on line na sobotę i koszmarne kolejki do kas, ale ludzie piszą, że na samo wejście z zakupionym już biletem kilka godzin trzeba czekać. Ja jadę jutro. Może będzie lepiej?

To kolega jutro opisze swoje wrażenia.Na oficjalnej stronie na FB ludzie miażdżą organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baas ArK napisał:

Osobiście nie byłem, ale wróbelki co tam były ćwierkają, że najkrócej na wejście czekało się Wojskowym Porcie Lotniczym i przy wejściu "Sadków", kwestia 15-20 minut.

 

Rzeczywiście. Przy wejściu Sadków były najmniejsze kolejki jeżeli miało się bilet on-line to można by rzec że wchodziło się prawie z marszu. Natomiast ja biletu nie miałem więc musiałem stanąć w kolejce do kasy. Mimo że kolejka przy wejściu Sadków była mniej więcej 10-krotnie mniejsze niż przy innych wejściach to niestety po 2,5 godzinach stania i perspektywie na co najmniej jeszcze jedną godzinę odpuściłem sobie i oglądałem pokazy z za płotu, z czego muszę przyznać jestem bardzo zadowolony.

I jeszcze jedno co mi zgłosił znajomy który był w środku to to że można było wnieść oczywiście 0,5l wody bo na terenie były darmowe dystrybutory z wodą, problem był tylko jeden mianowicie kolejki do nich na około 2 godziny.

Także chciałbym z całego serca pogratulować organizatorom największej katastrofy jaką w życiu widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to jest Ameryka. Wszedłem bez czekania byłem ja i 4 wolne bramki, limit wody zniesiony, nawet dzikich tłumów nie ma 🙂. Jedyne, co mnie niepokoi to wczorajszy brak Rafala, bo to głównie właśnie dla niego i F-18 tu przyjechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.