Jump to content

MIRO

Members
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Excellent

Personal Information

 • Location
  OPOLE

Recent Profile Visitors

388 profile views
 1. Tu raczej o trafność konkretnych kolorów chodziło.
 2. Jeżeli Spit w 48 to Eduard - IX, VIII albo Tamiya - I.
 3. Nie chodzi o jakość, bo ta jest świetna. Problemem jest zgodność kolorów. Według mnie w przypadku AMT odcienie są nietrafione.
 4. Po mojemu to bardzo zły wybór. Może odrobinkę, ale po wszystkich brudzeniach, starzeniach i lakierach efekt końcowy wydaje się być wysoce zadowalający. Edit: Jeśli chcesz wykorzystać Gunze i Tamkę to proszę:
 5. ICM wytrwale wypełnia luki w składzikach i gablotach http://www.icm.com.ua/news/674-48272-do-217j-12-wwii-german-night-fighter.html
 6. MIRO

  2 x buffalo 1:48

  Kamo masz solidnie styrane a oznaczenia jak z fabryki. Taki mały dysonans.
 7. Martola będzie to sprzedawać. Niebawem będą zestawy do Ił-2, I-16 no i to
 8. Mnie jest trudno. Jest w tym pewna dwoistość. W pracy jestem "strategiczny dla państwa" i mogę, a nawet muszę zapierdzielać po ulicach i chałupach. Ale zaraz po pracy moja obecność na tej samej ulicy jest śmiertelnym zagrożeniem wartym parę setek.
 9. Warto jeszcze kupić coś z zielonych i niebieskich.
 10. A to jest raczej niemożliwe 😉
 11. Z gotowców polecam Mr Paint. Hataka jest jakaś dziwna. A tu masz przepis na mieszanki
 12. Te późne są nieco bliższe prawdzie. Brakuje tego elementu http://www.avia-it.com/act/profili_daerei/libretti_velivolo/pa_miana_lib.velivoli/macchimc.205v-cn_flip/macchimc.205v-cn.html#p=250 . Te pasy powinny łączyć się z pasami mocowanymi do "poduchy" oparcia i to właśnie ten element widać na Twoim zdjęciu. Dorzuć też poduchę na siedzisku. Ciekawy jest ten jasny kolor owiewki. Edit:strona 250, bo cóś się źle linkuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.