Jump to content

MIRO

Members
 • Content Count

  392
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

Personal Information

 • Location
  OPOLE

Recent Profile Visitors

1,113 profile views
 1. A to niewykluczone, że się znamy . Pod koniec lat '80 rano co najmniej raz w miesiącu wskakiwałem w Opolu w pociąg i już po 1,5 godziny byłem w tej jaskini modelarskich cudów. Potem jeszcze wizyta w składnicy harcerskiej i stoisku modelarskim w pobliskim domu towarowym, przepyszna buła z kabanosem na dworcu i już koło 13 byłem z powrotem w szkole.
 2. MIRO

  Aerograf - iglica

  Wyjęcie iglicy nie jest żadnym problemem, a jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby po najstaranniejszym nawet płukaniu była ona idealnie czysta.
 3. Zamiast kombinować jak koń pod górkę weź igłę iniekcyjną o odpowiedniej średnicy przytnij, zaostrz i dziobaj ile dusza zapragnie.
 4. Nie na sucho, bo go naelektryzujesz. Pod kran, woda, płyn do naczyń i szczoteczka do zębów.
 5. MIRO

  Aerograf cz.2

  To nie tylko kurz. Trochę pomaga eliminacja z procesu czyszczenia wszelkich ręczników papierowych, uchogrzebów itp. Tylko pędzelek i ew. płatki bezpyłowe.
 6. Są maski Montexu https://www.mojehobby.pl/products/PZL-P.11c-IBG-32001.html
 7. Za takie pieniędze to bier i ani się nie zastanawiaj. Będziesz musiał jeszcze tylko zrobić redukcję na wyjściu i można fukać.
 8. Pomyśl o RB. Bardzo fajnie nitują A dodatkowo za połowę ceny Rosie masz 3 kółka z różnymi rozstawami.
 9. Jak na osobę niezainteresowaną tematem okazujesz niezwykłą, niezdrową wręcz aktywność. Aż strach pomyśleć co będzie, jak gdzieś między synapsami błyśnie przemożne zainteresowanie.
 10. Ty chyba też nie widziałeś 11 Miraga.
 11. Jest tak dobry, jak dobry może być niemal dwudziestoletni model niezbyt doświadczonego producenta. Czy nowy jest potrzebny? Ilekroć zaglądam do pudełka gdzie Mirage leżakuje, to mam nieodparte wrażenie, że tak.
 12. Tamkę ichnim cienkim klejem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.