Skocz do zawartości

M1 Panther II (Dragon 1/35)


Barthass

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobienie gąsek, prosta sprawa. Najpierw pomalowałem za pomocą aero całość rdzawym Humbrolem 113 , potem pomalowałem pędzlem wszystkie gumowe elementy na czarno. Na to pigmenty Miga - najpierw African earth , a potem Gulf war sand , na koniec przetarte metalizerem z model mastera ,ot i cały sekret

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł to powiększ dziury w wyrzutniach granatów dymnych

 

O kurde nie zwróciłem na to uwagi, teraz patrze na fotkę oryginału, no i rzeczywiście trzeba je rozwiercić.

 

a ten bryt na gaskach to ja podpisuje sie pod wnioskiem poprzednika i jak bys mogl napisz jak to robis

 

Czytaj dokładnie poprzednie posty a się dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudzony przez nisko przelatujące F-16 (po cholerę latają nad centrum miasta?? ) zaraz wziąłem się do roboty. Aerograf w dłoń i do dzieła . Pomalowałem tez peryskopy (miejsca koło nich trzeba jeszcze wyretuszować ), i inne pierdoły. Oto efekty :

 

SPM_A0577.jpg

 

SPM_A0578.jpg

 

SPM_A0579.jpg

 

SPM_A0580.jpg

 

SPM_A0587.jpg

 

SPM_A0588.jpg

 

SPM_A0590.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz masz piękną bazę, do dalszych prac malarskich.

 

No właśnie, teraz to się dopiero zacznie

Dostał już warstwę bezbarwnego błysku z Vallejo , i kalki (niestety za ciemno jest, i fotki jutro dam )

Jutro wash i inne duperele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Po zamontowaniu trału, zrobieniu washa , położeniu kalek Pantera prezentuje się następująco : (trochę się zakurzyła , bo odpicowywałem i dokańczałem Achzarita przed wystawą w Poznaniu.)

 

SPM_A0593.jpg

 

SPM_A0594.jpg

 

SPM_A0596.jpg

 

SPM_A0601.jpg

 

SPM_A0602.jpg

 

SPM_A0609.jpg

 

SPM_A0611.jpg

 

SPM_A0612.jpg

 

SPM_A0614.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę się spóźniłem, ale Dragon popełnił kilka pomyłek. Na tej stronie jest wszystko opisane. Jeszcze nie jest całkiem za późno na np. dorobienie śrub przy uchwytach kamer.

czy ten zestaw pasuje do tego modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trochę się spóźniłem, ale Dragon popełnił kilka pomyłek. Na tej stronie jest wszystko opisane. Jeszcze nie jest całkiem za późno na np. dorobienie śrub przy uchwytach kamer.

czy ten zestaw pasuje do tego modelu?

 

Witam,pomyłek merytorycznych w zestawie nie będę poprawiał , z założenia to miała być budowa prosto z pudła, bez dodawania czegokolwiek (taka odskocznia od dodatkowych żywic , blaszek, czy też scratchu) , po prostu czysty relaks przed prawdziwym wyzwaniem (Magach 7 Gimel - model bazowy plus 3 różne zestawy żywiczne, blachy , no i trochę scratchu- robota na co najmniej pól roku) .

A co do silnika to myślałem właśnie nad tym zestawem na początku.Co prawda, jest na nim napisane, że są do czołgu M1A1 , ale M1 na którego podwoziu zbudowany jest Panther posiada ten sam silnik. Więc powinien być dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.