Jump to content

Hurricane Mk.IIc Arma Hobby 1/48 + dodatki


arhtus
 Share

Recommended Posts

Witam

Sprzedam jednego Hurasia od Army z kompletem dodatków żywicznych (lufy, wydechy, fotel)

Model ma mały mankament w postaci wyłamanych kilku kanałów wlewowych w dolnej połówce skrzydeł, co starałem się pokazać na zdjęciach.

200zł + InPost

 

 

 

hurri 1o.jpg

hurri 2o.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No taka wypraska była już w pudełku więc stało się to przy pakowaniu, ale raczej nie widzę sensu kombinowania i odsyłania tej ramki, najwyżej będę zmuszony wziąć tego Hurrasia na stół 😆 a wydaje mi się, że przy odrobinie uwagi uda się to wyprowadzić bez strat w tych pięknych nitach 😁 tylko że widziałbym go jako Trop, a póki co nie widzę jakiś fajnych kalek, może gdy AH wyda odpowiednie pudełko to ktoś mnie poratuje jakimiś odpadami😁

Póki co jeszcze mała korekta ceny

190zł + InPost

 

PS

Swoją drogą to jak przyjrzeć się tym kanałom wlewowym na końcach dolnej części skrzydeł, to obróbka tego miejsca będzie podobnie problematyczna co skorygowanie ubytków w przypadku jw.

Lepszym rozwiązaniem by było doprowadzenie tych kanałów od spodniej części, a tak wchodzą one na górną powierzchnię i praktycznie stykają się z nitami.  

 

hurri 3.jpg

Edited by arhtus
Link to comment
Share on other sites

Jak spadnie cena do 35 euro daj znać :) , tyle jest wart i ani centa więcej. A ramkę Ci wyślą, łaski nikt nie robi. Ja w mustangu miałem niedolany wiatrochron, nic nie odsyłałem. Dostałem nowy bardzo szybko.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.