Skocz do zawartości

F/A-22 Raptor (przez laika^^)


dziuba

Rekomendowane odpowiedzi

A co maja pisac jak ty wiesz lepiej? Fotel nie tak pomalowany - okazuje się ze to twoja "maniera". Wszyscy doszli do wniosku ze cały ten model to taka "maniera". I nikt nic nie pisze, zreszta po co? On jest "mniej więcej idealny"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

omg...

zawsze tak maluje fotele i nawet nie patrzyłem czy ma inny kolor, powiedzieliści czy ty kto inny bardzo się ciesze...a model mniej niż więcej idealny...przynajmniej fabrycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziuba, nie przyszło ci do głowy ze Avi móglby ci nie tylko podarowac różowa farbkę ale ufundowac stypendium modelarskie?

Finansował by ci modele, materiały, narzedzia a ty bys rzeźbił.

 

OK wiem, wiem, ja juz kończe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyklejone staeczniki poziome =>

i tu pytanie: na ostatnim zdjęciu widac taki "schodek" międzi statecznikiem a resztą samolotu, mi się zdaje, że trzeba to zostawic...(nie to wyżłobienie ale tą krawędż na dole, w oryginale chyba ją widac)?

 

dsc00445na8.th.jpgthpix.gif

 

dsc00446wf1.th.jpgthpix.gif

 

dsc00448zd9.th.jpgthpix.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest ok i może zostać.

 

Ale ten fotel to przemaluj może jednak...

 

 

nędzie problem, ale jak proscie o się postaram =)

 

 

@ZIO myślałem, że to się nazywa od efektu jaki dają, ale skoro nie to tak - pionowe nie poziome =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Stateczniki są poziome, bo zdjęcie obrócone...taki żart.

 

A teraz poważnie:

 

na ostatnim zdjęciu widac taki "schodek" międzi statecznikiem a resztą samolotu, mi się zdaje, że trzeba to zostawic...(nie to wyżłobienie ale tą krawędż na dole, w oryginale chyba ją widac)?

 

Proponuję poszukać zdjęć w internecie - roboty niewiele, a dużo ciekawych rzeczy można zobaczyć. Pierwsze z brzegu:

 

LINK

 

A tu, pod zakładką "F-22 Gallery" znajdziesz krótki film

 

http://www.f22-raptor.com/

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

praca idzie powoli dlatego brak zdjęc =)

Zabieram się za zrobienie ?golenia? pod koło(podzowie? nie wiem jak to się nazywa:D) Ma ktoś może dokładne zdjęcia tego elementu(przednie koło)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam po krótszej przerwie :>

W sumie nie wiele się zmieniło, zakleiłem połowę głównej komory bombowej i jedną boczną(widziałem taką kombinację na zdjęciu i mi się nad wyraz spodobało) natomiast fotek nie daje bo jeszcze nie skończyłęm szlifowac(oryginalne klapy bardzo słabo pasują...jeśłi wogle.)

Wrzucam za to pare fotek(marnej jakości już standardowo) tylnego podwozia Leciutko przerobione....niezgodne z ogryginałem w 100% ale model troszkę lepiej będzie wyglądał a człowiek się uczy dopiero

 

dsc00522gd8.jpg

w640.png

 

dsc00524no4.jpg

w640.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że bawisz się już w dorabianie, ale jak już dorabiasz coś, to pamiętaj by było odpowiednie wymiarowo. Ten drut jest 2x za gruby Fajnie natomiast wyszły koła. Tzn idealnie okrągłe kołpaki

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas, wziąłem te druciki z wnętrza starego mikrofonu :>

Już mniejszych nei znalazłem^^

A co do kołpaków to dzięki za zauważenie =)

Siedziałem przy nich sporo czasu i mogły wyjśc lepiej ale nie jest źle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? :>

O ile dobrze kojażę poszły 3 warstwy białego i 2 warstwy czarnego...z pędzla.

 

 

edit:// do dolnego posta :]

cóż...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.