Skocz do zawartości

An-26 Polish Air Force , A-Model, 1:72


eldiabllo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Grzes napisał:

Zapytałem z ciekawości, bo jak na porządnego zbieracza przystało, jest i u mnie...

 

Jeszcze ta wersja wczesna której wszyscy szukają, bo i jeszcze kalki z tego co pamiętam były do naszego PL.😁 Zaraz ktoś zapyta za ile chcesz sprzedać 🤭.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eldiabllo napisał:

Jeszcze ta wersja wczesna której wszyscy szukają, bo i jeszcze kalki z tego co pamiętam były do naszego PL

Tak, są kalki ze smokiem.

A model leżakuje od... 2004 roku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Trochę minęło, ale działam małymi kroczkami , narazie sklejone połówki, no i już się szykuje wiadro szpachli i rolka papieru ściernego 😁, będziesz pan zadowolony 🤣🤪.

image.thumb.png.891f539267cac4417dca1b12908df636.png

image.png.46292d7b5b1756daec32ee79db124793.png

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
11 minut temu, zenek_65 napisał:

Od kilku dni się zastanawiałem jak idą u Ciebie pracę przy tym modelu. 

Dodałeś coś w ładowni czy zostawiłeś to co dał a-model?

 

To co z pudła, jak poprzedni, z tym że tego robię z zamkniętą ładowanią. Dołożę jeszcze jakieś pasy ja fotele i apteczkę za pilotem. Ogólnie rzeźba w terenie, dużo pracy pilnik, nożyk. Teraz po złączeniu, będzie głaskanie, na łączeniach. W między czasie skończyłem inny model, dlatego tak trochę niebylo czasu do tego.

Ja ogólnie należę do niedzielnych sklejaczy, hobbystycznie, nie robię też żadnych dokładnych z każdą częścią relacji i dokumentacji. Poprawi skleić , pomalować no i żeby cieszyło 😄.

Edytowane przez eldiabllo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego (prawie swojego, bo robiony na zamowienie) skończyłem w grudniu. Dodałem tylko kilka detali - te co bedzie widać. 

Z budowy drugiego modelu będzie warsztat, dlatego podpytuję. Wciąż kompletuję dokumentację. Brakuje mi jeszcze kilku szczegółów.

U mnie wygląda to tak:

 

p.s. Ja też jestem raczej weekendowym modelarzem 😉

 

 

 

 

 

20240124_130821.jpg

20240124_130805.jpg

20240124_130648.jpg

20240124_130601.jpg

20231217_191935.jpg

received_921652792707404.jpeg

Edytowane przez zenek_65
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zenek_65 napisał:

Ja swojego (prawie swojego, bo robiony na zamowienie) skończyłem w grudniu. Dodałem tylko kilka detali - te co bedzie widać. 

Z budowy drugiego modelu będzie warsztat, dlatego podpytuję. Wciąż kompletuję dokumentację. Brakuje mi jeszcze kilku szczegółów.

U mnie wygląda to tak:

 

p.s. Ja też jestem raczej weekendowym modelarzem 😉

 

 

 

 

 

20240124_130821.jpg

20240124_130805.jpg

20240124_130648.jpg

20240124_130601.jpg

20231217_191935.jpg

received_921652792707404.jpeg

Szacunek , super wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zenek_65 napisał:

jestem raczej weekendowym modelarzem 😉

20240124_130821.jpg

Tacy są najlepsi :super:

Ogół elegancki, trawa tylko trochę wykładzinowa

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Grzes napisał:

Tacy są najlepsi :super:

Ogół elegancki, trawa tylko trochę wykładzinowa

Trawa jest od HEKI, taka dla makieciarzy. Niewczuwalem się za bardzo, bo to nie na konkurs modelarski. Podstawka z modelem wyląduje za ok 2tyg na biurku pewnego pana  lotnika  - po przekazaniu modelu i jak dostanę zgodę to przekażę więcej szczegółów. Zamówiony był model, od siebie dołożyłem podstawkę i gablotkę. 

 

Ale to nieważne, nie zaśmiecajmy koledze warsztatu.

Edytowane przez zenek_65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.