Skocz do zawartości

BMP-1 iracki (1:35, Zvezda) - Barwy Forum


93mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wreszcie ukończyłem mój pierwszy model z kamuflażem . Dodałem do niego też pierwszą w moim życiu pseudo-dioramkę. Wyszedł z tego niezły bajzel... Model to BMP-1 irackiej armii z Pustynnej Burzy ( tzn. taki miał być) jadący gdzieś niedaleko Basry. No i to tyle z tej historii. Jeszcze dodam, że oprócz kamo to zastosowałem pierwszy raz biedronkę ( która zresztą nie zbyt się udała ) i pigmenty.

 

Oto mój wątek warsztatowy : Klik ( też pierwszy, ale jakoś musiałem się przełamać )

 

A oto zdjęcia:

 

13a2005193c28241.jpg

 

0e30bd117353dad5m.jpg

fcbb83adf76a0f94m.jpg

e17845fe10382079m.jpg

ee5263d50785bfaam.jpg

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe myślałem, że nic po mnie nie zostanie jak go dam do galerii, a tu takie komentarze - dzięki

Chyba będę musiał poprawić te krzewy, trochę dziwnie wyglądają.

Czy on przejedzie tego al-Burka?

Ojojoj ten piesek jak się napatoczył . W złym miejscu go ustawiłem i oczywiście Burek pójdzie do poprawy (malarskiej).

Powiedz mi jak zrobiłeś ten piasek tzn. jakch kolorów/pigmentów użyłeś.

Piasek zrobiłem z bułki tartej tak jak kolega reggy przy Abramsie. Taki piasek malowałem Humbrolem 94 i 29 zmieszanymi razem "na oko". Oczywiście pędzlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolego. Jeśli to jest twój pierwszy model to co będzie później. Bardziej niż Super.

Oj nie . To mój pierwszy z kamuflażem, bo wcześniej robiłem tylko w jednym kolorku . Malowany oczywiście pędzlem. Ale dzięki za słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam model do zrobienia, ale chcę go inaczej zakamuflować. Świetna diorama - najbardziej podoba mi się ten znak "Basrah". Taki mały szczegół, a zwraca na siebie uwagę. Wg mnie super realistycznie Ci wyszedł.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem model i teraz szukam szczęki pod biurkiem....no jak się treraz mawia "szacun ziom"

Jednak do końca nie jestem usatysfakcjonowany efektem końcowym. Nie wyszło mi kilka zabiegów, a przede wszystkim ta nieszczęsna biedronka Mam nadzieję, że kolejny model będzie lepszy.

 

A ja nie będę taki miły i się przyczepie brzydki pies

Fakt Przypałętał się pod BMP i jakoś znalazł się na dioramce - nie moja wina

najbardziej podoba mi się ten znak "Basrah". Taki mały szczegół, a zwraca na siebie uwagę. Wg mnie super realistycznie Ci wyszedł.

Miałem nadzieję, że się spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał być ze swojego choć jednego modelu usatysfakcjonowany

kazdy wie ze nikt nigdy nie jest zadowolony ze swojego modelu, no moze oprocz stroja

 

Więcej optymizmu koledzy. Gdy ja byłem na etapie malowania pędzlem to też byłem zadowolony z każdego modelu (choć teraz jak na nie patrzę to chcę się zapaść za wstydu pod ziemię ) a nigdy nie otrzymywałem takich efektów jak kolega 93mati.

Ten BMP jest przecież świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej optymizmu koledzy. Gdy ja byłem na etapie malowania pędzlem to też byłem zadowolony z każdego modelu (choć teraz jak na nie patrzę to chcę się zapaść za wstydu pod ziemię) a nigdy nie otrzymywałem takich efektów jak kolega 93mati.

Ten BMP jest przecież świetny.

Świetny to raczej on nie jest. I wiem dlaczego mi się tak nie podoba To przez tą nieudaną biedronkę . Teraz to tylko muszę poczekać na następny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.