Skocz do zawartości

Answer CASA C295M 1/72 - definicja modelu nierównego


mysiek13

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest prawidłowe podejście...

Nie smakuje ci chleb, upiecz sobie sam...

Samochód ci nie odpowiada, sam se wyprodukuj taki, żeby ci pasował...

Nie umiesz?!!!! To się naucz, co to za problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, arhtus napisał:

I to jest prawidłowe podejście...

Nie smakuje ci chleb, upiecz sobie sam...

Samochód ci nie odpowiada, sam se wyprodukuj taki, żeby ci pasował...

Nie umiesz?!!!! To się naucz, co to za problem...

Długa kolejka do lekarza?

Poszukaj tutorialu, jak zoperować się samemu... tylko najpierw obejrzyj cały, żeby nie nie było, że podczas "samozabiegu" odpłyniesz przed instrukcją pozszywania się do tzw. kupy :szczerbol:

Edytowane przez Wojtu204
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zacznij leczyć...

Tutaj można pisać, "narzekać", wyrażać opinię, tylko na temat i sposób, jaki grupka mądrych cwaniaczków sama uzna za stosowne...

PS

a już szczytem są tacy, którzy, gdy się narzeka na cenę jaką dowalają producenci, oj to wiedzą co wtedy napisać.., a potem się targują o 5 zł przy zakupie z drugiej ręki...

Edytowane przez arhtus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Panowie, prośba o skupienie się nad CASĄ a nie tematami cwaniaczków czy NFZ 😉

 

Pytanie do Kolegów dysponujących zestawem ze smokiem, próbowaliście dobrać ten niebieski kolor co jest na kalkach do którejś dostępnej farby? A jak nie ma gotowca to może Pan Tomasz Z Bilmodela da radę domieszać ten odcień...

 

Mozę po prostu wycięcie "paska" okienek z kalki i pomalowanie będzie szybsze niż karkołomne wycinanie okienek po sztuce...Taki mnie pomysł naszedł...

Edytowane przez mysiek13
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mi się p...li w głowie, przepraszam jak to by czytał, faktycznie masz Zenku rację. A mam o współpracy z nim same pozytywne opinie, bardzo mi pomógł w doborze farb do naszego lotnictwa z lat PRLu ( Limy, Iskry) i współczesnego... Fajnie się nimi maluje aero i bardzo je lubię. 

Ale wtopa jak się pisze z pracy i robi 4 rzeczy na raz, z omawianiem Portugalia-Gruzja włącznie...🤫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mysiek13 napisał:

dobrać ten niebieski kolor co jest na kalkach do którejś dostępnej farby? A jak nie ma gotowca to może Pan Tomasz Z Bilmodela da radę domieszać ten odcień...

mysle, ze byloby to troche karkolomne, bo potrzebowalbys dwa kolory

i watpie, czy udalo by sie to tak na 100 %

moje skromne zdanie - skalpel w ksztalcie sierpu i duzo cierpliwosci

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wojtu204 napisał:

Na facebooku pojawił się post pokazujący spasowanie... wychodzi na to, że ogarnianie kwestii kalkomania-okienka, jest jedną z przyjemniejszych czynności, jakie czekają na budujących ten model 😉

Cofnąłem się w czasie ???? Coś nieprawdopodobnego... Jak short-run z żywicznych form po dziesięciu latach tłuczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.