Skocz do zawartości

Scania R500 Atelier Black & White


Bodzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czy nie powinieneś skrócić tylnych piast

Można by i je skrócić , ale nie chciałem już bardziej przerabiać...Takie mi wystarczą.Może w przyszłości zrobię te felgi na czarno-biało,kto wie Następnym razem (czytaj : przy następnym modelu) pewnie się takiego zadania podejmę

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już malowałeś piasty to było je całe pomalowac Smile

 

O to chodzie że nie domalowane gdzieś ,czy jak

 

A tu taka mała przymiarka :

1222233.jpg 1222238.jpg 1222239.jpg 1222240.jpg 1222243.jpg 1222247.jpg 1222250.jpg

 

To co jest na powyższych zdjęciach pokazuje,na jakim etapie budowy jestem ze swoją Scanią

Plan na przyszłość ? Zacząć w końcu malować kabinę ...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już malowałeś piasty to było je całe pomalowac Smile

 

O to chodzie że nie domalowane gdzieś ,czy jak

 

 

Chyba Pawłowi o to chodzi, że są nie domalowane tzn. zobacz połowa piasty cała pomalowana, a dalej tak byle jak.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kolega Tomasz dobrze mówi o SS. Tylko uważaj jak byś chciał robić jak będziesz odklejał tą "obręcz" żeby Ci się nie połamała czy coś.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzio Zrób mu super single z przodu dużo zyska.

 

Tzw. Chodzi wam o to żeby te obręcze co są w wewnętrznej stronie felgi przykleić na drugą stronę Ale chyba bym musiał zastosować opony z naczepy ? Tak ? To jeżeli potrzeba będzie zastosować opony z naczepy to z chęcią niedrogo zakupie dwie sztuki

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza się i tą obręcz musisz trochę zeszlifować, aby jak przykleisz "ringi" lub inne dekle to były równe z tą obręczą.

 

Co do opon od naczepy odezwij się na PW/GG do mnie.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.To już wiem o co chodzi , ale kurde jest mały problem , trudno odkleić piastę ,która zabezpiecza koło żeby nie wypadało ... Kleiłem je chyba jakimś SuperGlutem Może macie jakieś patenty ? A jak nie tp się będę ostrożnie z nimi siłował

 

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Krystian poszło już PW .

 

Edit :

Odkleić obręcz to był pikuś A to z chiny nie chce puścić :

1223078.jpg 1223091.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ew leciutko podważ nożykiem mi tak zawsze się udawało i przyklejałem kropelką czasmi zdarzało się, że ułamało się. Próbuj jakoś.

 

Odebrałem PW i odpisałem.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operacja zakończona sukcesem ,no może trochę aż tak nie do końca jedyne co się stało to prawa piasta urwała się w raz z ''główką'' od osi .

 

Tak więc felgi mam z kleić w ten sposób ?

1223202.jpg

 

Sorry za jakość fotek ,ale takie są skutki robienia fotek fonem i to po ciemku

 

Dzięki za sugestie i pomoc.

 

P.S. A co do tych tylnych piast . Są pomalowane jednakowo ,być może na tamtej fotce chrom odbija się od czarnego i tak to wygląda ...

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić SS to od naczepy załóż opony.

 

Pomysł prosty ale nie udany. Bo koła od naczepy są większe w stopce/profilu ( nie wiem dokładnie). Lepszym sposobem jest rozcięcie opony od cięzarówki w 4 rowku( licząc samego początku opony) a drugą w 3 rowku. Wystarczy że skleisz je butaprenem. Jak dla mnie efek o niebo lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Truckerek93 masz może jakieś fotki ? A sam takie rozwiązanie stosowałeś ?

 

P.S. Wysłucham jeszcze jakiś ciekawych sposobów na przeróbki xD

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Was dzisiaj trochę pomęczę Powoli zastanawiam się nad kolorystyką kabiny .U tu mam takie dwie opcje kolorystyczne :

 

1.

1224143.png

2.

1224164.png

 

I coś bardziej podoba mi się opcja nr.2,a Wam .Może zasugerujecie jakieś inne ciekawsze malowanie ?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.