Skocz do zawartości

Wrześniowy samochodzik - Wz.29 [F&A 1/72]


R_Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Miała być galeria dopiero jak dokleję figurki, ale jakoś nie mogę się zebrać by je skończyć.

 

Autko to wydruk z F&A - IMO całkiem ok.

Kadłub, wieża, cztery kółka i lufy karabinów czyli w sumie 9 części :)

By chociaż trochę pobawić się w sklejanie zeskrobałem odlane narzędzia i wymieniłem na wygrzebane z czeluści szuflady.

Lufy kmów z Syndikate Co, zestawowe wydawały mi się zbyt filigranowe.

Musiałem też pożyczyć lufę armatki z FT-17 Flyhawk'a, zestawowa odłamała się przy upadku wieży i ślad po niej zaginął. 

Dodałem też linę holowniczą z jakiś resztek.

 

Malowany pędzlem farbkami LifeColor z leciwego zestawu dla polskiej pancerki sygnowanego przez Toro.

Plus siuwaksy z AK i AMMO. Zacieki to głównie kredki. Bardzo mi się spodobało ich użycie.

Wygląda jak poniżej, wydaje mi się, że kolorki fajnie się zgrały, ja w każdym bądź razie, pierwszy raz jestem naprawdę zadowolony z wrześniowego kamo.

 

04_01.thumb.jpg.7f2b5aa00b76454e921c6604cc098ac4.jpg

 

04_02.thumb.jpg.88bfe911675fb8a6c56a7ed0bb9b053b.jpg

 

04_03.thumb.jpg.596be322615b5a23d79cb34941c04693.jpg

 

04_04.thumb.jpg.da867e45cf9f277a4ed7f429db4e9c2c.jpg

 

04_05.thumb.jpg.8c5e6f99906ced07c034479ca0bd7b05.jpg

 

Model można było zobaczyć w Jastrzębiu, ku mojej radości spodobał się nie tylko mnie 😉

  • Like 16
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Świdnicy też by się na pewno spodobał ale nie dojechał. .

Modelik fajnie się prezentuje. Podoba się. :super:

Sam model już wciągnąłem na swoją listę zakupów. :piwo:

Czekam na następnego mikrusa. :model:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pozwolę sobie odpowiedzieć zbiorczo :)

@jerzype

@Andrzej_LK 

mój wydruk był w miarę ok, najgorsza tarka była na niektórych ścianach wieży oraz na tylnej i przedniej płycie kadłuba. 

Ciężko było by to usunąć nie uszkadzając delikatnego nitowania.

Tylko minimalnie przetarłem papierem. Pod farbą nie wygląda to IMO najgorzej, ale ja już ślepy jestem :D 

Weźcie proszę pod uwagę, że maluję pędzlem więc z automatu warstwa farby jest nieporównywalnie grubsza co w tym przypadku jest raczej na plus :)

 

Pozostałym kolegom dziękuję za komplementy!

Ponadto

@Konrad-Ciba

zainspirowałeś mnie warsztatem do szerszego użycia kredek od AK, bardzo mi się spodobało! Należy się  :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.