Skocz do zawartości

Ford Sierra Rally Gr.A


subaroman

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam nastepny skonczony model mojej produkcji.

Ford sierra Cosworth w wersji rajdowej.

 

Do budowy posluzyla baza z Tamiyi w skali 1/24.

Model pierwotnie wykonany byl w wersji wyscigowej w czarnym malowaniu z logo Texaco na karoserii. Uszkodzeniu ulegla jednak powloka lakiernicza kasty i ostatecznie zbudowalem model rajdowej Sierry.

 

Zestaw do konwersji, produkcji Renaissance, nabylem na Ebayu. W sklad zestawu wchodzily: cztery felgi, siedzenie kubelkowe, bak paliwa i kilka innych detali, wykonanych z zywicy. Dodatkowo byla jedna opona i kalkomanie.

 

Model, tradycyjnie juz, pomalowany farbami Humbrola i Tamiyi.

 

Przerobki objely wymiane felg, zaklejenie wytloczenia w przednim zderzaku, wyciecie tylnej czesci podlogi we wnetrzu i wklejenie baku paliwa i kola zapasowego, wstawienie kubelka pilota i hamulca recznego.

 

Mimo kilku niedociagniec, model prezentuje sie doskonale i jest przepieknym udekorowaniem mojego zbioru rajdowych eksponatow.

 

Zapraszam do ogladania i komentowania.

 

Pozdrawiam!!!

 

 

e3743b086f230399.jpg

 

2188b768ac5f8acb.jpg

 

830179756082ca0b.jpg

 

17b1129166c9bc41.jpg

 

66cb755ef31d83e4.jpg

 

8dc47d2c33f83f62.jpg

 

741c3e160d7df7bb.jpg

 

23709556e3f2f564.jpg

 

974c1fb754fb23ab.jpg

 

682721c89b751086.jpg

 

a22c404d9b72aef5.jpg

 

e241b1d052c25c89.jpg

 

be5ab925e899921c.jpg

 

08eafb5fdeb2b93c.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - czemu nie marlboro Sainza!!!!! piękne uzupełnienie kolekcji ;)

 

Albo czemu nie w malowaniu fabrycznym Forda ? Niema co , ładna Sierra

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny samochodzik, super zrobiony tylko strasznie mocny wash... az bije po oczach i wyglada jak sama czarna farba nie rozcienczona

Co masz na mysli, nie moge zakumac...??

 

Pozdro!!!

 

taki zbyt czarny i ciemny jak dla mnie. wash rozcienczony staje sie jasniejszy a ten troche za ciemny wg mnie przez co linie podzialu wygladaja troche jakby w rzeczywistosci byly czyms uzupelniane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki zbyt czarny i ciemny jak dla mnie. wash rozcienczony staje sie jasniejszy a ten troche za ciemny wg mnie przez co linie podzialu wygladaja troche jakby w rzeczywistosci byly czyms uzupelniane

 

Linie podzialu wykonane sa przy uzyciu markera. Na modelu wygladaja dobrze, nie wiem dlaczego tak na zdjeciach wyszly...??

Niektore sa nie do konca idealne, ale to w kilku tylko miejscach i jak sie dokladnie z bardzo bliska przyjrzysz.

 

Dzieki za uwagi!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Pozdro!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.