Skocz do zawartości

PT_91 Twardy


FAHR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W paru miejscach pisałem, że popełniam Twardego, więc żeby nie było, że mijam się z prawdą, wrzucam na początek 2 fotki, zrobione tak na szybko (dzisiaj zjechałem do kraju). Od jutra ruszam z kończeniem budowy, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będę mógł przystąpić do malowania.

e355fb13378ae683m.jpg5e19545ff1044358m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelik pięknie wychodzi

 

(Tym bardziej że polki pojazd przedstawia )

 

I jeszcze pozwolę się wtrynić z pytaniem ( mam nadzieję że nie będzie przeszkadzać)

 

Czy ma ktoś jakieś zdjęcia gąsienic od tego potworka (dobrze by było gdyby to były zdjęcia żeberek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Fajnie, że kolejny twardziel na forum. Pisałeś kiedyś, że potrzebujesz tego oznaczenia z 10 BKPanc. Tej "wiewiórki"

 

Udało Ci się znaleźć? Bo mi udało się zdobyć kilka dni temu kalki echelon do Leo i mam niepotrzebne te oznaczenia. Jeśli potrzebujesz nadal, to pisz na pw.

 

pozdrowienia! Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne fotki, tuż przed skończeniem klejenia, zostały już tylko same pierdółki, które mam u siebie w mieszkaniu w złomie. Sorry za jakość zdjęć, ale nie jestem chwilowo u siebie w mieszkaniu i trochę to wszystko tak na dziko.

001a45ac1655f133m.jpge22091c23dc959e7m.jpg44234de6ed4019bcm.jpg4978ac0cda61db55m.jpg

 

Postaram się wrzucić lepsze zdjęcia na koniec klejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą, lepsze zdjęcia na koniec etapu klejenia( reszta będzie dodana już po malowaniu). W takim stanie model trafi pod aero.

ps. napiszcie mi jakiej mam szukać tej plasteliny do maskowania, bo wczoraj byłem w praktikerze i nie wiedzieli w ogóle o czym mówię.

 

cc012ed7824059f6m.jpga09f34199769c979m.jpgd53e8641a7873122m.jpgf9091b223184167cm.jpgcf2860ece06076ccm.jpg6e11e4355a186c04m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UHU Patafix to zło. Za mocno trzyma. Lepszy jest szary Blu-Tack, do dostania w każdym papierniczym i hipermarkecie obok kredek i zeszytów.

blutack5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano miałem, w porównaniu do Blu Tacka za mocno trzymał i przy naklejaniu na lżej zamocowane elementy w rodzaju narzędzi odchodził wraz z nimi. Zrywał też farbę z elementów blaszanych (nie używałem wtedy jeszcze Metal Primera Gunze). W każdym razie to moje osobiste odczucia, może trafiłem na wzmocnioną paczkę itp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
ale kolor ale zapowiada się zacnie... czekam na dalsze prace Smile

 

o kurcze jaki różowiuśki jak kruliczek przytulasek Smile

 

Hehe miło, że się kolorki podobają

A tak na poważnie, efekt końcowy będzie diametralnie inny, ale to po kolejnych krokach, na razie model w washu i czeka na pierwszy mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.