Jump to content
pgreg

[In-Box] Mi-26 Zvezda 1/72

Recommended Posts

Nie chciałem się specjalnie narzucać - ale skoro nikt do tej pory nie wstawił tutaj inboxa tego modelu - to ja to robię:

Po pierwsze powala rozmiar pudełka:

64e5efd86c5792d5med.jpg

36709c79566778bamed.jpg

mimo wszystko się nie spodziewałem że jest taki duży...

W środku oczywiście instrukcja, kalki i wypraski :

7d237f3fff94304bmed.jpg

a2f9c23d40ae0118med.jpg

41de7bcdd25efdf4med.jpg

Całkiem ładne kalki do dwóch wersji:

06421ff2b8779f68med.jpg

i wypraski - duuuuużo tego:

c49f3dd447c17879med.jpg

b15b60b45ea1c313med.jpg

6a6cb0e3f25c38cfmed.jpg

e4df8f7b21234b44med.jpg

37a2b9cbb8435773med.jpg

Na koniec małe porównanie - znacie Chinook'a? to jeden z większych transportowych jakie mam, popatrzcie na różnicę wielkości:

3c23cc9e6ddeb068med.jpg

... jakiś komentarz?

pozdrowienia

Napisałbym ,,musze go mieć" ... ale obawiam się, że moja witrynka na modele by się nie sprawdziła ;)

Jakie ,,to" ma wymiary długość ? rozpiętość wirnika ?

To cudeńko (jak ładnie napisałeś) nabyłem dzisiaj w Martoli - zresztą nie ja jeden

A co do wymiarów - kadłub ma około 46 cm, sama łopata wirnika ma 21 cm - więc z piastą średnica będzie gdzieś koło 56 cm...

Ja już nawet nie myślę gdzie on będzie stał - nie on jeden będzie miał problem by zmieścić się na półce/ podłodze/suficie/ścianie*

*-w zależności od dostępności.

To duze modele.

O ja nie mogę ... nie mam takich pułek... ;(

Trzeba będzie poprzestać na mi-2 ;)

Miałem okazję dzisiaj ten model oglądać! Masakra, jakie to duże!! Ale w ramkach prezentuje się wyśmienicie.

Pozdrawiam

ja Mi-6 dostałem w ubiegłym tygodniu (170 zł+przesyłka), a na Mi-26 (70 zł+przesyłka) właśnie czekam Cholera, gdzie ja je zmieszczę??? Swoją drogą to dlaczego jest taka różnica w cenie???

Swoją drogą to dlaczego jest taka różnica w cenie???

Też nie mogę tego pojąć... Amodel robi super tematy... ale zwyczajnie nie stać mnie na kolekcjonowanie modeli po 100zł w górę... np. ok.65 zł za Ka-26 to już spora przesada... ten helikopterek ma chyba z 15cm !!

Swoją drogą to dlaczego jest taka różnica w cenie???

Też nie mogę tego pojąć... Amodel robi super tematy... ale zwyczajnie nie stać mnie na kolekcjonowanie modeli po 100zł w górę... np. ok.65 zł za Ka-26 to już spora przesada... ten helikopterek ma chyba z 15cm !!

Witam, ja widziałem na stronie www.mojehobby.pl model śmigłowca Mi-1 w skali 1:48 i kosztował...70zł+przesyłka!!!!!!

Szkoda, bo Mi-6 od Amodelu jest podły w porównaniu z Mi-26 Zvezdy - mam oba i robiłem porównanie

nie no, zdziebko mniejszy A warsztat-może za jakiś czas, jeszcze ze dwie maszyny w kolejce przed nim. Tak w ogóle to chodzi mi po głowie żeby zrobić go właśnie w barwach UN otwartego bo ma ładnie odwzorowane wnętrze i wsadzić do środka jakąś ciężarówkę, tylko jaką? Urala z ICM-u? Tylko czy znajdę plandeczanego w 1/72? Cysternę to widziałem ale chyba trochę nie bardzo się nadaje...

http://www.allegro.pl/item575738429_radziecka_klasyka_ural_4320_un_1_43.html

takie cuś, tylko żeby w 72 znaleźć..

Edit: nie pisz, proszę, postów jeden pod drugim... przycisk Zmień bardzo pomaga - Nexus

Jest skrzyniowy, który można przerobić na plandekę.

Jest skrzyniowy, który można przerobić na plandekę.

to jest niezła myśl!

Nooo, Ził też jest niezły, i odpada problem paki i ubarwienia. Ciekaw jestem jak wygląda taki model "na żywo"...