Skocz do zawartości

UH-60 Black hawk(italieri)Ural 4320(revell) wszystko 1/35.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiec pomysl z mostem upadl, za duzo by bylo i w ogole mi sie nie chce go robic. W zamian bedzie koryto rzeki, takiej gdzie akurat jest mniej wody, dodam 2 zolnierzy (tych z zestawu co jeden drugiego na barana niesie)jak uciekaja (ewakuuja sie), a cobra ich oslania.

P1070006.jpg

P1070007.jpg

Po mojej pierwszej zabawie z odrobina zywicy...na pewno nigdy skleje zadnego modelu z niej zrobionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zamian bedzie koryto rzeki, takiej gdzie akurat jest mniej wody, dodam 2 zolnierzy (tych z zestawu co jeden drugiego na barana niesie)jak uciekaja (ewakuuja sie), a cobra ich oslania.

Hmm, możesz to rozwinąć? Cobra nie będzie za duża na tą dioramke? Powinna być dość wysoko, według mnie, nie będzie problemem umieszczenie jej nad dioramą? Ale pomysł ambitny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, możesz to rozwinąć? Cobra nie będzie za duża na tą dioramke? Powinna być dość wysoko, według mnie, nie będzie problemem umieszczenie jej nad dioramą? Rolling Eyes Ale pomysł ambitny

No coz, nigdy wczesniej takiego projektu nie robilem, wiec poprostu wyjdzie w praniu. Nie da sie umiescic cobry na tej dioramce bez widocznej podpory, wiec postaram sie zeby byla jak najmniejsza. Postawie na odwzorowanie podloza podczas przelotu wiatraka, bo jak wiadomo niezly balagan tam sie dzieje.

W sumie gdybym kupil tak jak chcialem UH-60a to bym zrobil desant i zjedzajacych po linach chlopakow (a te liny wzmocnil tak zeby model na nich stal), niestety sie nie udalo, wiec jedziemy z tym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po otrzymaniu zezwolenia, zmieniam cobre na black hawka, duzo lepiej bedzie pasowal do calosci.

[/img]

 

no to ja się bacznie zaczynam przyglądać budowie black hawka (też mam jeszcze nie zaczętego tylko że z academki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze mamy czekac Smile Jak dla mnie Twoja praca jest najciekawsza i cieżko znoszę tak długie przerwy wiem wiem święta Smile Szkoda że zrezygnowałeś z Cobry no ale Blackie da radę!!

Ze świątecznym pozdrowieniem

No niestety jeszcze troche, jestem na wakacjach do 5 stycznia, wiec w tym temacie nic jeszcze nie rusze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Niedokładnie śledze temat wątku , ale cała koncepcja jest naprawde ciekawym pomsyłem . Takie pytanko , jaki rejon działań będzie obrazować Twoja dioramka ?

Raczej kompletny sciencie-fiction. Powiedzmy ze bedzie to hipotetyczny konflikt USA-Rosja (wiadomo kto wygrywa). Powiedzmy ze Rosja atakuje Usa od strony Alaski i dostaje baty. USA szybko przezucaja wojska z powrotem itd, itd.

Ural prawdopodobnie w zimowym kamo, po przejsciach, bloto, brud rdza i syf.

Black hawk, standard olive drab (chociaz mazy mi sie czarny, a moze z kalkami IDF, ze niby pomogli USA), zolnierze w pustynnym kamo.

Jak bedzie to wyjdzie na koncu jak skoncze podstawke, na razie walcze z woda (szukam zywicy, zeby z tym poprubowac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Niedokładnie śledze temat wątku , ale cała koncepcja jest naprawde ciekawym pomsyłem . Takie pytanko , jaki rejon działań będzie obrazować Twoja dioramka ?

Raczej kompletny sciencie-fiction. Powiedzmy ze bedzie to hipotetyczny konflikt USA-Rosja (wiadomo kto wygrywa). Powiedzmy ze Rosja atakuje Usa od strony Alaski i dostaje baty. USA szybko przezucaja wojska z powrotem itd, itd.

Ural prawdopodobnie w zimowym kamo, po przejsciach, bloto, brud rdza i syf.

Black hawk, standard olive drab (chociaz mazy mi sie czarny, a moze z kalkami IDF, ze niby pomogli USA), zolnierze w pustynnym kamo.

Jak bedzie to wyjdzie na koncu jak skoncze podstawke, na razie walcze z woda (szukam zywicy, zeby z tym poprubowac).

 

Nie podoba mi się takie SF, ale to Twój warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej kompletny sciencie-fiction. Powiedzmy ze bedzie to hipotetyczny konflikt USA-Rosja (wiadomo kto wygrywa). Powiedzmy ze Rosja atakuje Usa od strony Alaski i dostaje baty. USA szybko przezucaja wojska z powrotem itd, itd.

Ural prawdopodobnie w zimowym kamo, po przejsciach, bloto, brud rdza i syf.

Black hawk, standard olive drab (chociaz mazy mi sie czarny, a moze z kalkami IDF, ze niby pomogli USA), zolnierze w pustynnym kamo.

Jak bedzie to wyjdzie na koncu jak skoncze podstawke, na razie walcze z woda (szukam zywicy, zeby z tym poprubowac).

 

BLACK HAWK w malowaniu IDF to lekka przesada . Lepiej pozostań przy koncepcji black hawk'a w malowaniu USA.

 

Jak science fiction to science fiction , więc tak na szybko 2 moje pomysły:):

 

1. Mała wodza fantrazji rodem z gier , scenka przedstawiająca jakiś element zrujnowanego Nowego Jorku ( być może kiedyś oglądałeś staroć bo staroć bo sprzed 20 lat " ucieczka z nowego jorku " z Kurtem Russellem , tam ciekawie przedstawiono nowy jork ) również podczaz zimy najechanego przez rusków. Porzucony Ural z zabitym obok np. ruskim snajperem leżącym we krwi , a tuż obok black hawk ze zwiadem marins .

 

2. Troche bardziej mrocznie ale nadal ciekawie , gdzieś w Czarnobylu , obok jakiegoś napromieniowanego zrujnowanego budynku porzucony Ural , a gdzieś obok balck hawk ze zwiadem marinsów w jakiś chemicznych strojach. Na ulicy rekwizyty komunizmu , portrety lenina itp.

Totalny science fcition .

 

 

Nie podoba mi się takie SF, ale to Twój warsztat.

 

Nie koniecznie , taki SF jest całkiem ciekawy , jak ktoś ma dość robienia wszytskiego zgodnie z oryginałem bądź istnieniem . Akurat w takim temacie poprzez SF można się oddać całkowicie fantazji , nie ma ograniczeń jak jednostki występujące w danym rejonie działań , czy same zaś strony konfliktu . Mi się taki SF podoba z perspektywy nieograniczonych możliwości i pomysłów.

 

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się takie SF, ale to Twój warsztat.

 

BLACK HAWK w malowaniu IDF to lekka przesada Very Happy . Lepiej pozostań przy koncepcji black hawk'a w malowaniu USA.

 

Jak science fiction to science fiction , więc tak na szybko 2 moje pomysłySmile:

 

1. Mała wodza fantrazji rodem z gier , scenka przedstawiająca jakiś element zrujnowanego Nowego Jorku ( być może kiedyś oglądałeś staroć bo staroć bo sprzed 20 lat " ucieczka z nowego jorku " z Kurtem Russellem , tam ciekawie przedstawiono nowy jork ) również podczaz zimy najechanego przez rusków. Porzucony Ural z zabitym obok np. ruskim snajperem leżącym we krwi , a tuż obok black hawk ze zwiadem marins Very Happy.

 

2. Troche bardziej mrocznie ale nadal ciekawie , gdzieś w Czarnobylu , obok jakiegoś napromieniowanego zrujnowanego budynku porzucony Ural , a gdzieś obok balck hawk ze zwiadem marinsów w jakiś chemicznych strojach. Na ulicy rekwizyty komunizmu , portrety lenina itp.

Totalny science fcition Very Happy.

 

 

Skoti napisał:

Nie podoba mi się takie SF, ale to Twój warsztat.

 

 

Nie koniecznie , taki SF jest całkiem ciekawy , jak ktoś ma dość robienia wszytskiego zgodnie z oryginałem bądź istnieniem . Akurat w takim temacie poprzez SF można się oddać całkowicie fantazji , nie ma ograniczeń jak jednostki występujące w danym rejonie działań , czy same zaś strony konfliktu . Mi się taki SF podoba z perspektywy nieograniczonych możliwości i pomysłów.

Ok ok, to byl tylko taki szybki pomysl jak pisalem posta. Jak wyjdzie woda na dioramce to zostanie takie kamieniste podloze, jak w wielkich rzekach amerykanskich, stad pomysl z Alaska.

IDF to nie taki glupi pomysl, tym bardziej ze kalki daja, a kolor ma ten sam. Na poczatku pisalem ze byc moze dodam pomnik Lenina, ale drogi jest i dosc slabo dostepny, wiec odpadl.

Jak bedzie mi sie chcialo i dam rade technicznie to przerobie moich 2 marines na desant, jak nie to bedzie pudelkowo, czyli ewakuacja z wyciagarka (chociaz psuje mi to pomysl z "zawieszeniem" black hawka). Generalnie pomysl jest mniej wazny niz samo wykonanie modeli, historie zawsze moge dopisac. Przedemna pierwszy ptak(jeszcze takiego nie kleilem), wiec trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.