Skocz do zawartości

UH-60 Black hawk(italieri)Ural 4320(revell) wszystko 1/35.


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

To co dobre zawsze sie konczy i niestety musialem juz wracac z urlopu (2 tygodnie lenistwa, achhh....). Tymczasem po powrocie dzisiaj zastalem dysze do aero i moglem w koncu zaczac malowanie urala. Podstawa na razie, podklad, cieniowanie i siedzenia w kabinie.

P1070054.jpg

P1070055.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na siedzeniu pasażerów patrząc od prawej strony wozu widać z boku jakby zakończenie materiału którym okładałeś to siedzenie, jeśli miało to imitować np. szef to nie wyszło, jeśli nie to nie wiem co miało imitować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tylne opony sie spalily, to powinny po nich pozostac druty. Tak samo drewniana podloga skrzyni ladunkowej, w miejscu gdzie palily sie opony, powinna byc spalona, a nie strzaskana. I calosc bardzo okopcona (domyslam sie ze okopcenia bedziesz dawal pozniej). Ale to takie szczegoly. Rdza wyglada swietnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli tylne opony sie spalily, to powinny po nich pozostac druty. Tak samo drewniana podloga skrzyni ladunkowej, w miejscu gdzie palily sie opony, powinna byc spalona, a nie strzaskana. I calosc bardzo okopcona (domyslam sie ze okopcenia bedziesz dawal pozniej). Ale to takie szczegoly. Rdza wyglada swietnie.

 

Proponuje na dioramie dać jakieś ślady oleju co wyciekł z silnika, bo jak na razie pięknie to wygląda

 

Pewne elementy bede mogl dodac dopiero w momencie stalego umieszczenia na dioramce, wtedy wlasnie dojda elementy przez was sugerowane. Pierwsza proba zrobienia drutow po oponach spalila na panewce wiec odkladam ja na pozniej, ale nie rezygnuje.

 

Troche jeszce dzisiaj powalczylem;

P1070068.jpg

P1070069.jpg

P1070070.jpg

P1070071.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sę teraz zastanowiłem, że to przecież nie musi być SF, bo pół świata jeździ na Uralach (wszystkie byłe republiki radzieckie, rosja, chiny, prawie cały bliski wschód, bojówki afrykańskie). Z paroma krajami wchodzącymi w skład tej listy USA prowadziło, prowadzi i nie daj boże będzie prowadzić wojny albo jak to się ładnie nazywa misje stabilizacyjne. Więc wystarczy lekko zamalować symbolike FR, namalować jakieś arabskie robaczki i już wszystko się zgodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam

cały czas śledzę wątek i jestem pod ogromnym wrażeniem jak pięknie potrafisz dewastować sprzęt jeżdżący. Ale mam takie pytanie (a jestem totalnie nieznający się na współczesnej i nie tylko, pancerce): lewe przednie koło na zdjęciach wygląda na pęknięte. Czy mam rację? Czy też tak ma być?

A rdza robi naprawdę duże wrażenie na mnie. Jak żywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewe przednie koło na zdjęciach wygląda na pęknięte. Czy mam rację? Czy też tak ma być?

Jest przeciete, poniewaz troszke sie zapedzilem na poczatku i skleilem felge zanim zalozylem gume. Musialem przeciac zeby nalozyc gume na instrument, zreszta ta opona akurat znajdzie sie czesciowo pod woda wiec widac nie bedzie.

 

PS Opony masz założone odwrotnie- bieżnik powinien się zwężać w kierunku toczenia.

Kurde ale zonk, masz absolutna racje. Teraz musze jakos je odwrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda zrobiona z zywicy (chyba poliestrowej), smierdzi jak diabli. Fale od smiglaka dorobie, prawdopodobnie uzyje vallejo water effects, konsystencja tego jest latwiejsza w formowaniu, a i tak jak wyschnie to jest przejrzyste i takie bardziej mokre. Zywica z kolei ma konsystencje bardzo gestej zawiesiny i wlasciwosci samopoziomujace wiec uparcie wracala do tej samej pozycji.

Kamien wywale , tez mi nie pasi jak patrze na zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie ten kamień się podoba. Rozbija monotonię podłoża. takie kamienie spokojnie znajdziesz na Alasce przy lub w każdym większym strumnieniu czy rzece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi właśnie ten kamień się podoba. Rozbija monotonię podłoża. takie kamienie spokojnie znajdziesz na Alasce przy lub w każdym większym strumnieniu czy rzece.

 

Mnie też jak sięgo fajnie pomaluje da zielony od wilgoci dól będzie jak znalazł.

Te ramki to rozumiem że tylko forma do odlewu wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ramki to rozumiem że tylko forma do odlewu wody

Tak, tylko ze sie pojawil maly problem. Tak sie przyssala ta zywica ze usunac nie moglem i chwilowo schowalem wszystko do szopy, niech poczeka na lepsze czasy, tym bardziej ze nadal mocno zalatuje chemia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.