Skocz do zawartości

TKS RPM 1/35 "super set"


szlachcik1

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zacząłeś, ja tylko zadałem pytanie odnośnie łopaty...

jesteś nieugięty, widzę nadal nie doszedłeś do wniosku, że wystarczyło wpisać w google-grafika "TKS" i przejrzeć zdjęcia. Żyj więc w tym błogim przeświadczeniu. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eeee nie wiem co ten komentarz ma wspólnego do mojego cytatu, ale dobra nie dam się nabrać na 2 kolejną tępą dyskusję z Tobą bo widzę że to strata czasu... Szukasz tylko zaczepki na forach i to wszystko.

 

Żyj więc w tym błogim przeświadczeniu.

 

Eh... wzajemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to sam masz Jendrass1 dwadzieścia kilka lat więc też trwa u Ciebie młodość

Jest pewna różnica między 17 a 24 latkiem, nie uważasz ? Nie mam ochoty już się spierać z człowiekiem, któremu TKS z RPM uderzył do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewna różnica między 17 a 24 latkiem, nie uważasz ?

nooo i to jaka... Normalnie nie ma co. Taki dorosły już jesteś, a po tym widać co Ci jeszcze w głowie siedzi:

[...] Na prawdę Tomek wpadnij kiedyś na kielicha do Poznania [...]

Tak a pro po, 20 marca 18 latkiem wiec różnica się zmniejsza, a co do bezczelności, to jestem taki w stosunku do kogoś kto jest bezczelny w stosunku do mnie, bo niby czemu ma być inaczej? Chciałem się pogodzić wcześniej, ale to olałeś i tu widać Twoją dojrzałość, nawet chyba nie znasz takiego słowa jak przepraszam. Ciężko Ci się przyznać do błędu nie? Myślisz że każdy komu coś powiesz to walnie skruchę i będzie już siedział cicho? Jeżeli tak to jesteś w błędzie, w tym momencie nie w trafiłeś na taką osobę

 

3 fotki na zakończenie warsztatu:

ee538420ff488033m.jpg

9a91240bb63b2dabm.jpg

a9d34d87b6970697m.jpg

 

Niedługo zdjęcia w galerii konkursowej. Budowa i temat zakończone. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a pro po, 20 marca 18 latkiem wiec różnica się zmniejsza,

 

Kolego, to, że ty się starzejesz, nie znaczy, że reszta stoi. ))) Nawet Jendrass się robie staszy.

Ja mam 25 i pół Ja i Jendrass zapraszamy każdego do Poznania na modelalskaie piwko!

 

 

Ja sklejałem w wielku 7-14 lat, a potem 19-25 lat. Panowie, spokojnie. Zależy co kolega szlachcik1 chce. Czy mówimy o ocenie modelu jako modelu, to powiem, że uchwyty złe, brak szczelin obseracyjnych itp. Jak chce opinii merytorycznej, to dłuższy wywód. Ja mało kiedy krytykuje innych za modelarski poziom wykonania.

 

szlachcik1, jeśli chcesz byś lepszy z dnia na dzień i kiedyś wszystich jakimś modelem zaskoczyć, musisz robiś pracę histocyczną i archiwalną i szukać projektów monografii i rysunków.

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat Jendrassa zakończyłem dziś w nocy, dobrze?

 

Czy mówimy o ocenie modelu jako modelu, to powiem, że uchwyty złe, brak szczelin obseracyjnych itp.

 

Rozumiem, że cała ocena modelu jako modelu obejmuje tylko złe strony?

 

szlachcik1, jeśli chcesz byś lepszy z dnia na dzień i kiedyś wszystich jakimś modelem zaskoczyć

 

Już kiedyś to pisałem więc przypomnę, nie chce nikogo zaskakiwać, sklejam dla siebie, a nie dla innych, a to że dziele się tym z innymi na forum to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.