Skocz do zawartości

Scania R143 Streamline


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Aby nie dać się zwariować WW II postanowiłem skleić sobie jakiegoś cywila . Wybór padł na tę Skanie, ponieważ było to moje marzenie z dzieciństwa ( mój Tata miał notes z taką Skanią ).

Ponieważ głównie sklejam pojazdy militarne nie spodziewajcie się błyskawicznej relacji na wysokim poziomie. Jest to tylko odskocznia od 1/35

Sklejona rama z zawieszeniem ( jeszcze nie pomalowana ) Tymczasowo przyklejony przedni zderzak. Pod zderzakiem mała wariacja tuningowa - dwa duże ( dachowe) halogeny połączone belką a na jej końcach okrągłe obrysówki ( jedna pomalowana na próbę ).

6e11a0e6df2faa87med.jpg

0968badd20d34cc6med.jpg

Przeszpachlowałem tylne nadkola ( miały paskudne schodki, a to będzie lekko tuningowana ciężarówka)

d058d53f2fc7964emed.jpg

No i wreszcie to za co lubię ciężarówki, czyli możliwość wymalowania ich aerografem ( a to lubię )

b26b8c5348edc026med.jpg

b67349a128964dfbmed.jpg

3f6b28c0b3bb802emed.jpg

4a9c56daba094e1fmed.jpg

 

Wszystko malowane Vallejo ( biała i transparentna niebieska)

 

Wiem że do artystów mi jeszcze daleko ale się uczę

p.s sorry za tło, ale na chwilę wyszło słońce i musiałem to szybko wykorzystać.

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kalkomanii

 

Kolega w Swoim słowniku nie zna słowa ''kalkomania'' I dobrze ,bo naprawdę efekt jest powalający Jeszcze jak to będzie się wszystko świecić (połysk) ... Miodnie

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kruko95 jeszcze nie te umiejętności ( chociaż kumplowi już motocykl pomalowałem ) ale muszę się jeszcze dużo nauczyć...

Dziękuję bardzo za wszystkie komentarze... zawstydzacie mnie...

Dopowiem że z kabiną to jeszcze nie koniec ( jeszcze spojler dachowy )

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, z wilkiem była zabawa....całe malowanie ( jedna i druga strona ) zajęło mi 2 godziny ( najwięcej czasu na przygotowania, rozcieńczanie, etc)

 

Dzisiaj pomalowałem ramę i wnętrze na czarno, jak dobrze pójdzie i dokończę wnętrze (drugi kolor) to dam fotki ( może jeszcze dzisiaj, a jak nie to jutro)

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest to ciekawa propozycja, zobaczymy... Pomysłów jest wiele więc jest z czego wybierać

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania ( jest mi bardzo miło )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to połowa już gotowa:

3718bfe878fe2ce2med.jpg

64d853ed27c8f1cfmed.jpg

fd80d3e8954d7d46med.jpg

Z przodu ss. Wszystkie są z chromowanymi rantami ( przód i tył) felgi w środku czarne ( narazie matowe, ale będą błyszczące)

Rama pomalowana czarnym matem, chyba taka zostanie, jak myślicie?

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.