Skocz do zawartości

Scania R143 Streamline


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

Truckerek93 Koncepcja uległa zmianie... nie chciałem dawać czegoś co by przeładowało trucka

Wiem, ze nie wszystkim się to może podobać, ale trudno - robię modele dla siebie a nie dla innych ( strasznie egoistycznie to zabrzmiało, ale taka prawda )

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak jak pisałem artysta ze mnie marny.... logo było by fajne, gdyby tylna ściana miał mniej przetłoczeń

Truckerek93 to nie był atak z mojej strony na ciebie, jeśli cie uraziłem to przepraszam.

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego to tak wygląda....

 

Przy następnym trucku się postarasz o jakieś logo ,na pewno

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Żeby nie było że nic nie robię

Włożone i wklejone wnętrze. Jest baaardzo ciemno środku... sytuację trochę uratowały srebrne wstawki, które malowałem wczoraj w nocy No ale wnętrze miało oddawać charakter wozu - mroczny i skryty

Zdjęte maski z szyb gdyż zamierzam psiknąć całość na koniec lakierem ( również szyby- jeśli to zły pomysł to krzyczeć )

a46f3fcc34e9921dmed.jpg

a46f3fcc34e9921dm.jpg

43f5cc63bd3a9e5emed.jpg

43f5cc63bd3a9e5em.jpg

1c20db9298c17834med.jpg

1c20db9298c17834m.jpg

Przy okazji na zdjęciu wyszły małe zacieki...zlikwiduje je jutro...

A teraz bonus.... Pierwotnie producent przewidział na tylnej ścianie okno, którego ja nie zrobiłem...Miałem więc we wnętrzu duży czarny prostokąt...nie mogłem tego tak zostawić

Namalowałem coś prostego, a jednocześnie spajającego wszystkie grafiki razem - wyspę oświetloną jednostronnie przez księżyc...

Dla mnie ma to sens, no i dlatego na osłonach między osiowych jest widoczne morze...

8019216d0533c2abmed.jpg

8019216d0533c2abm.jpg

 

Niestety fotki słabe - nie znoszę robić fotek przy sztucznym świetle...

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że czegoś tam jeszcze brakuje Żartuję

 

No jak zwykle i robi się to nudne(:lol:) ... Pięknie

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Messer, ładnie tu przygrzewasz z tą Scanią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj aktualka słowna......

Buda pryśnięta bezbarwnym ( 6 warstw ), teraz sobie schnie, wszystkie małe pierdołki już pomalowane, została jeszcze zabawa z malowaniem świateł...

 

Mam nadzieję, że się wyrobię do końca tygodnia

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Daję obiecane fotki kabiny pryśniętej lakierem bezbarwnym.

Pomalowałem zgodnie z sugestią jednego z kolegów z forum spojler/osłonę przeciwsłoneczną. Oto rezultat:

12308db86d46688dmed.jpg

de4c214ca57c985fmed.jpg

de4c214ca57c985fm.jpg

2a57154d3576e45cmed.jpg

2a57154d3576e45cm.jpg

5a88cd96ce1b0dc4med.jpg

5a88cd96ce1b0dc4m.jpg

 

Pomalowałem też światła, wnęki świateł zostały podklejone taśmą chromowaną.

7cfde595a78c5b4amed.jpg

7cfde595a78c5b4am.jpg

ba19a0637b75c42emed.jpg

rzut oka na wnętrze..

 

Na niektórych fotkach widać malutkie odpryski na uszczelkach... nie przejmuję się tym bo i tak uszczelki będą malowane jeszcze raz na czarno ( matt oczywiście )

Wyszła delikatna skórka, ale kabina jak i osłony miedzy osiowe ( nie robiłem fotek) są jeszcze przed polerką...

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem ... Pięknie Na tej osłonie przydało by się domalować w literkach "A" (tylko nie wiem jak by to nazwać ... )Tego miejsca pustego w kształcie trójkąta

 

Ale i tak extra

 

P.S. A ten bezbarwny z aero to może Sidolux

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezbarwny to lakier samochodowy w sprayu firmy APP. Jest to sprawdzona przeze mnie firma, lakiery i kolory nie gryzą się z Vallejo dlatego ich używam..

Polecam bo nie drogi ( ok 15 zeta za 500 ml) a efekt naprawdę zadowalający ( jak się ładnie położy to nie potrzeba polerki )

 

Dziękuje za komentarze

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.