Skocz do zawartości

M1A1 AIM Dragon 1:35 / drugie ujęcie


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, nie pomyślałem o EXIF'ie

Z tymi informacjami znalazłem jeszcze jedną fotkę:

http://www.defenselink.mil/dodcmsshare/newsphoto/2005-04/050330-N-6501M-003.jpg

Powiedzmy, że dzięki niej wiem o pozycji jeszcze jednej plamy na wieży:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trochę wody upłynęło, wczoraj w ciągu jednej sesji pomalowałem wszystko na bazowe kolorki. Tylko Vallejo.

Po położeniu piaskowego kolorku zorientowałem się, że pojazd ze zdjęcia nie ma paneli na przodzie wieży, więc zmuszony byłem do małej poprawki.

Co mi się osobiście nie podoba, to skatowane elementy kratownicy na lewej burcie wieży - każdy z prętów połamał mi się chociaż raz przy zmywaniu farby, ech, mogłem wymienić na druciane jak Adam Kijak mówił :P Mam nauczkę. Po zmywaniu został gdzieniegdzie jakiś syfek, szczególnie na kołach - ale zostawiłem go tam z premedytacją - wygląda jak zaschnięty, kruszący się piasek/ziemia. Teraz podmaluję jeszcze trochę detali, wypucuje lampy (w końcu są tam szkiełka ). W drodze są do mnie figurki 3 czołgistów Verlindena (pół-figurki do włazów).

Na wizjery zaopatrzyłem się w błyszczące konfetti. Zdjęcia w świetle dziennym - dawno takich nie robiłem

abramsmal02.jpg

abramsmal03.jpg

abramsmal04.jpg

abramsmal05.jpg

abramsmal06.jpg

abramsmal07.jpg

abramsmal08.jpg

abramsmal01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Reggy. Ladny ten kamuflaz Powiedz mi czy jak malowales na nowo to odklejales boczne panele?? Jak polaczyles gaski?? Robie teraz ten sam model i nie wiem czy skleic gaski czy je poprostu zostawic na zaczepach? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, malowałem wszystko w jednym kawałku - nie było tak źle, nawet bandaże gumowe się dobrze malowały. Gąski klejone na nitro- ułożyłem długi pasek na sucho, potem pędzelkiem nanosiłem nitro - kapilarnie było "zasysane" między ogniwa i ładnie wiązało zachowując dużą ruchomość do czasu pełnego związania po ułożeniu na kołach. Gąski na samych zaczepach raczej się długo nie utrzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskowałem wałeczkami dwuletniego blutacka, w którym jest już chyba więcej farb niż blutacka ;) Środki wypełniałem folią i taśmą tamiyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hej ;)

I współcześniaka pchnąć należało do przodu, w końcu sesja.

Dostał sido i dzisiaj washa. W paru miejscach muszę podetrzeć bo troszkę syfek ;)

 

DSC_3376.jpg

DSC_3378.jpg

DSC_3382.jpg

DSC_3383.jpg

DSC_3385.jpg

DSC_3386.jpg

DSC_3388.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że przypadł do gustu

Jak widać, trochę pozmyślałem prawą stronę, ale chociaż jest ciekawie. Zastanamiam się, czy dawać mu numery na przód i tył. Nie wiem jakie to mają być, na zdjęciu ich nie widać dokładnie (albo wcale, jak sądzicie - są?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba, pewnie znowu stwierdzisz, że się nie znam;p. Ale poprzednia wersja malowania bądź co bądź była lepszejsza. Tak to powiedział ja, Wicio D. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ostatnie przed galerią, właściwie muszę tylko dokończyć włazy. W wizjery wkleiłem konfetti i bardzo fajnie wygląda, na zdjęciach nie zawsze się to da oddać, ale bardzo przyjemnie się "mieni" na żywo. Figurki jakie są takie są, ciągle się uczę ;)

DSC_3691.jpg

DSC_3692.jpg

DSC_3695.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pod wieżą, to dość "oryginalnie" tam wygląda :]

A no, kierowca miał biednie.

Ja bym jescze deczko karabinki przetarł.

Się robi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Dzisiaj wieczorem wrzucę galerię i na pewno to poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.