Skocz do zawartości

Scania T142M Roadrunner + HDS + naczepa do przewozu drewna


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bym odciął te mocowania od nadkoli i jeszcze przed malowaniem ramy bym je do niej dokleił i malował razem z rama. Zakładam ze na kolor ramy chcesz to malować? A co do samych nadkoli to bym ja ładnie wyszpachlował i samemu zrobił ich mocowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do koloru ramy je chce malować z tymi mocowaniami to zobacze jeszcze, zastanowie się , a jak bym chciał próbować to z czego takie mocowanie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co zrobić pisał mi Voseba dogadałem się z nim na gg

Zawsze dziękuje za podsuwane pomysły

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik powrócił na warsztat z lakierni czekam na wasze opinie, mam złą wiadomość statyw mi sie rozsypuje :(

 

Czekam na wasze jak najbardziej złe opinie.

PIC_0030.jpg

PIC_0029-1.jpg

PIC_0028.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego irizar muszę cię zmartwić musisz się bardziej przykładać to poszczególnych elementów są niedoszlifowane w skrzyni biegów są dziury które należało zaszpachlować .

 

Będziesz robił kabelki na silniku ?

 

Te mocowania błotników możesz z jakiegoś sztywnego druta zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego irizar muszę cię zmartwić musisz się bardziej przykładać to poszczególnych elementów są niedoszlifowane w skrzyni biegów są dziury które należało zaszpachlować .

 

Będziesz robił kabelki na silniku ?

 

Te mocowania błotników możesz z jakiegoś sztywnego druta zrobić

 

Tomasz Dudek masz racje musze się przyłożyć, okablowania nie robie bo tak sobie lubie chyba, że jest profesjonalnie zrobiony, ale na hds"ie będzie. Teraz troche popóbrowałem oszflifować nowe części co nie co, zobaczę co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie drugą wiadomość usunąć tą co teraz pisze za szybko kliknełem , żeby nie była post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz co mi mówiłeś, że się przyłożysz do tego modelu i nie dasz plamy.

 

Więc popraw ten silnik, łączenie na skrzyni jakieś widoczne jest i ten czerwony bym poprawił bo jakoś tak dziwnie to wyszło. - Staraj i przykładaj się

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że tu trochę pośpiech kolegę goni... Tak więc trzeba by było poprawić te łączenia . A kolorystyka nawet ciekawa i fajna

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przerwa w pracach? Dawno relacji nowych nie było.

 

Felgi schną na srebrno, piasty będe musiał domalować, są nie domalowane ;), wystraszyli mnie troche , troche to potrwa za nim dodam fotke czekam na naczepke i jeszcze kase musze wpłacić za dwa tygodnie bede miał naczepke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znowu szkoła się zaczeła i mało czasu jest, więc dużo nie zrobiłem:

PIC_0002-1.jpg

PIC_0006-1.jpg

PIC_0010.jpg

PIC_0011.jpg

PIC_0012.jpg

PIC_0015.jpg

PIC_0017.jpg

 

Pozdrawiam żałuje troche, że te belki tak z tyłu są widoczne (krzywe) dzięki voseba za zauważenie przynajmniej wiem gdzie się nie kropnąć w nastepnym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.