Skocz do zawartości

Scania T142M Roadrunner + HDS + naczepa do przewozu drewna


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Elegancko Tak jak teraz się przypatrzyłem ,to jak byś dał tą kalkę na dwa żebra w grillu to był by mały uskok . Ale to sam zobaczysz czy będzie pasować czy nie Maska bardzo ładnie wygląda .

P@weł za kłonice

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę wyłamię z ogólnego zachwytu - wydaje mi się, że te kłonice są zbyt masywne - za grube. Tak na oko ze zdjęć oceniając to powinny być drobniejsze, mniej masywne - tak, żeby nabrały lekkości. Może jest ktoś na forum kto ma dostęp do ciężarówki pod drewno i mógłby Ci zmierzyć takie kłonice - chociaż niektóre elementy, abyś mógł złapać skalę obiektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę wyłamię z ogólnego zachwytu - wydaje mi się, że te kłonice są zbyt masywne - za grube. Tak na oko ze zdjęć oceniając to powinny być drobniejsze, mniej masywne - tak, żeby nabrały lekkości. Może jest ktoś na forum kto ma dostęp do ciężarówki pod drewno i mógłby Ci zmierzyć takie kłonice - chociaż niektóre elementy, abyś mógł złapać skalę obiektu.

Pozdrawiam

 

Tak już będzie, nic nie zmieniam mi sie podoba to najważniejsze. Komu się nie podoba nie musi tutaj zaglądać , a dzięki za koment i za to że jakieś przeczenie dajesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na jednym zdjęciu to wydaje mi się, że trochę po szpachlować te kłonice trzeba jakieś rysy widoczne jakieś "wgłębienia" chyba, że wina zdjęcia sam nie wiem.

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rysek są gotowe do malowania

Elementy srebrne siłowniki do HDS i schodki:

PIC_0001-11.jpg

PIC_0002-15.jpg

PIC_0003-9.jpg

PIC_0007-3.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi dokładnie o to (co zaznaczyłem na zdjęciu) :

 

pic000412.th.jpg

 

Podziękowania dla P@wła, że wykonał Ci kłonice tak mam rozumieć ? Szkoda, że sam nie sprobowałeś swoich sił nic trudnego. . A co do schodków to ja bym podał je "obróbce" że tak powiem zobacz jak widać ślady po wypraskach nie spiłowałeś tego ?

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę wyłamię z ogólnego zachwytu - wydaje mi się, że te kłonice są zbyt masywne - za grube. Tak na oko ze zdjęć oceniając to powinny być drobniejsze, mniej masywne - tak, żeby nabrały lekkości. Może jest ktoś na forum kto ma dostęp do ciężarówki pod drewno i mógłby Ci zmierzyć takie kłonice - chociaż niektóre elementy, abyś mógł złapać skalę obiektu.

Pozdrawiam

 

Tak już będzie, nic nie zmieniam mi sie podoba to najważniejsze. Komu się nie podoba nie musi tutaj zaglądać , a dzięki za koment i za to że jakieś przeczenie dajesz

 

Co Ty człowieku piszesz! Nie napisałem, że te kłonice mi się nie podobają, żeby się wyróżnić wśród innych, i nie, jak Ty to piszesz, "dałem przeczenia", żeby temat był przez to ciekawszy, tylko napisałem, że powinieneś się zastanowić, czy ich nie zrobić ponownie, bo te które masz są nienaturalnie przerośnięte w stosunku do modelu (tak to przynajmniej na fotkach wygląda). A Ty zamiast się do tego ustosunkować, napisać że faktycznie tak jest, ale nie będę zmieniać bo nie, albo że tak się tylko wydaje na zdjęciach, albo jeszcze coś innego, to piszesz że nie bo Tobie się tak podoba, a jak się komuś nie podoba to nie musi oglądać... to po cholerę zakładasz relację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scaniafan masz rację kłonice są zbyt masywne i nienaturalnie wyglądają. W rzeczywistości nie są takie grube i jest ich więcej. Zrobiłem takie kłonice w swojej Scanii i irizarowi się spodobały więc poprosił mnie aby zrobić mu takie same.

Wiem że nie są najlepsze i nie są zbyt realistyczne. Poza tym na zdjęciach słabo widać jakość ich wykonania. Mogę powiedzieć, że są oszlifowane i może w niektórych miejscach wymagają drobnych poprawek. te białe miejsca na nich to zeszlifowany podkład.

 

Takie umieścił bym na pewno na swoim modelu (nie biorąc pod uwagę ich za dużych miejscami wymiarów)

 

Szkoda, że sam nie sprobowałeś swoich sił nic trudnego.

 

No właśnie nic trudnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ogólnie bardzo ładnie, mam tylko jedno pytanie. Bd malował kliny w przyczepie, znacznie polepszy wygląd modelu, bo jak każdy wie detale dodają uroku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę wyłamię z ogólnego zachwytu - wydaje mi się, że te kłonice są zbyt masywne - za grube. Tak na oko ze zdjęć oceniając to powinny być drobniejsze, mniej masywne - tak, żeby nabrały lekkości. Może jest ktoś na forum kto ma dostęp do ciężarówki pod drewno i mógłby Ci zmierzyć takie kłonice - chociaż niektóre elementy, abyś mógł złapać skalę obiektu.

Pozdrawiam

 

Tak już będzie, nic nie zmieniam mi sie podoba to najważniejsze. Komu się nie podoba nie musi tutaj zaglądać , a dzięki za koment i za to że jakieś przeczenie dajesz

 

Co Ty człowieku piszesz! Nie napisałem, że te kłonice mi się nie podobają, żeby się wyróżnić wśród innych, i nie, jak Ty to piszesz, "dałem przeczenia", żeby temat był przez to ciekawszy, tylko napisałem, że powinieneś się zastanowić, czy ich nie zrobić ponownie, bo te które masz są nienaturalnie przerośnięte w stosunku do modelu (tak to przynajmniej na fotkach wygląda). A Ty zamiast się do tego ustosunkować, napisać że faktycznie tak jest, ale nie będę zmieniać bo nie, albo że tak się tylko wydaje na zdjęciach, albo jeszcze coś innego, to piszesz że nie bo Tobie się tak podoba, a jak się komuś nie podoba to nie musi oglądać... to po cholerę zakładasz relację...

 

Przepraszam, za zamieszanie :(

 

Te kliny zabardzo niewiem co to jest

 

Ale efekt moich prac wygląda tak:

pic0003ozo.th.jpg

pic0005l.th.jpg

pic0006h.th.jpg

pic0009g.th.jpg

pic0013s.th.jpg

pic0015q.th.jpg

pic0030.th.jpg

pic0031.th.jpg

pic0032s.th.jpg

pic0033k.th.jpg

pic0038l.th.jpg

pic0041z.th.jpg

pic0043.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilne szukam przedniej szyby od Scanii 2,3,T kto bedzie miał niech pisze na gg 3812364.

 

Bo ja dostałem pękniętą ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenie wyżej jeszcze aktywne.

To co zrobiłem przy modelu:

Bez świateł:

PIC_0011-12.jpg

Ze światłami:

PIC_0006-15.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wszystko zaczyna nabierać kształtów czekam z niecierpliwością na następne fotki

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.