Skocz do zawartości

Scania T142M Roadrunner + HDS + naczepa do przewozu drewna


irizar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 291
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no kur.... de żeby przykleić odwrotnie zderzak... popraw to bo aż razi po oczkach .

 

Dzieki za zauważenie już odkleiłem coś mi nie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Jak by nie ten ''mały'' błąd to można by było powiedzieć że jest nieźle A tak to tylko jest spoko

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przy modelu mało zrobiłem, ale lepsze to niż nic

Niedługo ferie będzie czas, ale drugi tydzien robota będzie wstrzymana jade do Karpacza.

Przymiarka chłodnicy jak wam to sie widzi?

PIC_0002-2.jpg

Takie porównanie zdjęcie z lampą

PIC_0008.jpg

Miejsce sklejania:

PIC_0012-1.jpg

PIC_0013-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko ok.Rzeczywiście fajnie rama komponuje się z chromem I jeszcze czarny do czerwonego ... Piknie

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście kolory które dobrałeś fajnie się zgrywają, a mam pytanko czy przedni zderzak jest tego samego koloru co rama bo na fotkach wygląda jak by się różnił???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie ostatniej fotki. Widać na niej to okrągłe chromowane (chyba zbiornik na paliwo, tak na chłopski rozum ). Jest to sklejone z 2 połówek jak można się dopatrzyć i na środku jest taki pasek. To tak ma być czy to nadlewka wypraski jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście kolory które dobrałeś fajnie się zgrywają, a mam pytanko czy przedni zderzak jest tego samego koloru co rama bo na fotkach wygląda jak by się różnił???

 

Przedni zderzak jest tego samego koloru co rama , tak wygląda bo zdjęcie było robione z lampą, pierwsze zdjecie jest bez lampy i widać różnice, że zderzak tak samo wygląda

 

No całkiem fajne Ładnie się prezentuje w takich barwach

P.S. Fajny kosz na śmieci na drugiej focie od dołu

 

Mam go za darmo

 

A ja mam pytanie odnośnie ostatniej fotki. Widać na niej to okrągłe chromowane (chyba zbiornik na paliwo, tak na chłopski rozum ). Jest to sklejone z 2 połówek jak można się dopatrzyć i na środku jest taki pasek. To tak ma być czy to nadlewka wypraski jest?

 

Nadlewka wypraski, można na to dać folie chromowaną, ale nie wiem czy dać taki napis Mobil 1 widziałem na fotkach takie coś fajnie by sie prezentowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedługo będe miał naczepe , ale to jeszcze troche potrwa.

Nieco sie pobawiłem przy modelu , jak coś źle to piszcie i licze na waszą pomoc.

Paweł126 wielkie dzieki za błotniki, Bilonzo dzieki za baki paliwowe zapomniałem napisać

Silnik

PIC_0005-1.jpg

PIC_0002-4.jpg

Zdjęcia dworne

PIC_0003-1.jpg

PIC_0004-1.jpg

PIC_0005-2.jpg

PIC_0007.jpg

PIC_0008-2.jpg

PIC_0011-2.jpg

A tu błotniki ciełem zobaczcie czy dobrze? mam jeszcze zapasy błotników w razie czego

PIC_0016-1.jpg

PIC_0017-1.jpg

PIC_0005-3.jpg

PIC_0015-1.jpg

PIC_0002-5.jpg

 

PS. Matka mówi nie ma klamerek w domu

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo ładnie to wszystko wygląda. Efekt psują jedynie ślady na zbiornikach, ale wiem jak ciężko jest je usunąć na chromie(a nawet niemożliwe, żeby nie było śladów). Czekam na dalsze prace i powodzenia w budowie naczepki.

P.S. Zobacz, czy w aparacie nie masz funkcji makro, bo zdjęcia robione z bliska będą o wiele lepsze.

Pozdrawiam Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyzwoicie wygląda podwozie. Chodź można by się przyczepić do delikatnego efektu skórki pomarańczy na ramie oraz wydaje mi się, że niektóre poprzeczki nie są równoległe do siebie. Ale mimo wszystko, oby tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś mania nastała na ten srebrny, a to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością(choć widziałem takie silniki -wystawowe, tuningowane kolor to chrom) niech będzie tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.