Skocz do zawartości

Renowacja Scanii R560 V8


lolek300124

Rekomendowane odpowiedzi

Nie za ciekawie to się prezentuje. Właśnie taki są efekty zazwyczaj remontu dla tego złożony model to złożony i tyle. No, ale zobaczymy co dalej zaprezentujesz.

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Będzie dobrze na razie nie mam poważniejszych problemów z kastą!!na dzień dzisiejszy kasta jest w końcowej fazie szpachlowania i szlifowania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj trochę pogrzebałem przy modelu a oto tego skutki!!

dsc02548le1.th.jpg

dsc02557aq5.th.jpg

dsc02573zv1.th.jpg

 

Kasta została pryśnięta podkładem ale podkład zaje..ście rożni się odcieniem niż jest na zakrętce!!wyszedł jak by szary ale na odwrocie pisze że to podkład ale mniejsza o to lakier położony jest bez przebić podkładu. Lakier będzie koloru różowego!!. W miejscu gdzie kasta była szpachlowana wyskoczyły pęcherzyki które zeszlifowałem i pomalowałem jeszcze raz!!

dsc02593lk2.th.jpg

dsc02595cw0.th.jpg

a tu wstępnie pomalowana kabina !!! wstępnie bo kasta bedzie jeszcze malowana kilkoma warstwami koloru!!! A bak jest na próbę przyłożony!!

 

dsc02707ia2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Ty masz jakieś zaburzenia emocjonalne, czy jakieś problemy że wszędzie stawiasz po parę wykrzykników?

 

Kolego a Ty masz jakieś problemy emocjonalne że zwracasz komuś uwagę?

 

Tak jak powiedział Messer rzeczywiście kolorek odważny no ale tobie ma się podobać.

Czekam z niecierpliwością na wynik renowacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj może ktoś lubi różowy kolor. Ja też robie 105 różową ale to inna sprawa światła pomaluj na srebno

 

Ja też lubię różowy mam nawet parę koszulek różowych

Ale mi nie pasuje do tej scanii różowy lecz mogę się mylić.. poczekam na efekt końcowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek nie zostanie jednolicie różowy dlatego że różowy mi tez nie przypada do gustu!Ale widziałem na parkingu różową scanie tandem! Nie wzoruje się na niej ale kolorek wyglądał razem z czarnymi pasami rewelacyjnie!!A jeśli chodzi że mam zaburzenia emocjonalne to ktoś źle ci nagadał o mnie nagadasz nie z tym co trzeba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, Ty masz jakieś zaburzenia emocjonalne, czy jakieś problemy że wszędzie stawiasz po parę wykrzykników?

Kolego a Ty masz jakieś problemy emocjonalne że zwracasz komuś uwagę?

 

A to co nie można kogoś się zapytać czego stawia tyle wykrzykników ? Nie którym się dobrze czyta taki tekst z wykrzyknikami, a nie którym nie, tym bardziej, że jest tego trochę

 

Co do modelu całkiem,całkiem kolorek Tobie ma się podobać sprawa gustu. Czekam na dalsze postępy z renowacji.

 

Pozdrawiam,NigerR4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj może ktoś lubi różowy kolor. Ja też robie 105 różową ale to inna sprawa światła pomaluj na srebno

 

Ja też lubię różowy mam nawet parę koszulek różowych

Ale mi nie pasuje do tej scanii różowy lecz mogę się mylić.. poczekam na efekt końcowy

 

Hehe sam mam kilka koszulek polo różowych ale w takim lekkim odcieniu ale to w lato sie nosi a lata jeszcze nie ma a co do tej Scani to będzie jakaś buda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super !!!!!!

 

A tak na serio to koncepcja na Scanie odważna i ciekawa . Ja jak bym miał zrobić jeszcze następną ''erke'' w kolorze różowym to tylko z białymi dodatkami (typu : grill,lusterka,klamki,owiewki itp.) Nie wiem czemu tak mam że lubię takie zestawienie,białe dodatki + jakiś tam kolorek kasty

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super scania!!!!!!!!!! Super wykonanie!!!!!!!!!!!!!!!!! Czekam na dalsze postępy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas powrócić do relacji z renowacji Scanii!!

 

A oto postępy

dsc02749nx7.th.jpg

dsc02745kz3.th.jpg

 

dsc02782uf2.th.jpg

 

A i tak żeby było jasne ja robię samochód z silnikiem normalnym a nie pięknie pomalowane !!!!

 

dsc02786vx8.th.jpg

A oto buda jak już wcześniej się dopytywaliście. Buda będzie samoróbka już jest forma a na to będzie kładziona mata szklana z żywicą a na to szpachel (samochodowy).

 

dsc02789rk3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.