Skocz do zawartości

Volvo VN 780 Italeri 1/24


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Deska oraz CB ładnie wyglądają , a światła dla mnie porażka, mianowicie kierunek teoretycznie powinien być inaczej pomalowany, poza tym pomarańcz jest bardzo wyblakły, ale to tylko moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądnie prezentuje sie po polerce , mojej foczce duzo brakuje do takiego efektu.

Destka też fajna , aczkolwiek brakuje przycisków taki żółty i czerwony (chyba od ręcznego i naczepy)

no i te kierunki, czym malowałeś to pomarańczowe na kloszach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fliper_nx kierunek pomalowałem tak bo widziałem zdjęcie vn'ki z tak pomalowanymi kierunkami.

Mipan no takim maleństwem łatwo się nie parkuje

Tommi co do braku przycisków - wychodzą moje braki w wiedzy

Klosze malowane były Vallejo transparentną pomarańczową- i ten pomarańcz nie jest wyblakły tylko on tak wygląda na czarnym tle. Jutro dam foty wnętrza ( bo już sklejone) i przy okazji fotkę szkieł na kloszach i zobaczycie, że z pomarańczem jest wszystko "ok".

Dzięki za komentarze

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Messer A powiedz mi czy zdążysz, bo w twoje umiejętności nie wątpię, ale w dostatek do czasu, tak w końcu każdy na to narzeka. Nie mniej jednak model bardzo mi się podoba, i chyba mamy to zwycięzcę a kategorii Truck(o ile takowa istnieje), ale nie będę zapeszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba to CB. Możesz napisać, jak je robiłeś? Nie musi być teraz, może być po konkursie (żeby Ci czasu nie zabierać jakimiś pierdołami).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit radio to polistyren posklejany ze sobą i wycięty w kształt prostokąta. Przód to polistyren 0.3 przycięty do kształtu radia ( frontu) z wyciętym prostokącikiem jako wyświetlaczem. Przyciski to oszlifowany drut 0.5 wklejony we wcześniej wywiercone otwory ( tez 0.5mm). Gałka pręcik polistyrenowy 1mm, a sama raczka to oszlifowany i wyrzeźbiony kawałek grubszego polistyrenu.

Mała aktualizacja na dziś.

Posklejane już wnętrze, Wklejone chromowane ozdobne listwy w tylnym zderzaku i chromowane schodki na między osiówkach.

fotywnetrza8.jpg

fotywnetrza7.jpg

fotywnetrza26.jpg

fotywnetrza24.jpg

fotywnetrza22.jpg

fotywnetrza21.jpg

fotywnetrza17.jpg

fotywnetrza16.jpg

fotywnetrza13.jpg

fotywnetrza11.jpg

fotywnetrza33.jpg

fotywnetrza34.jpg

fotywnetrza30.jpg

fotywnetrza28.jpg

 

Plan na dziś jest taki alby posklejać ze sobą wszystko co się da i jak dobrze pójdzie to jutro będę robił foty do galerii końcowej

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio to polistyren posklejany ze sobą i wycięty w kształt prostokąta. Przód to polistyren 0.3 przycięty do kształtu radia ( frontu) z wyciętym prostokącikiem jako wyświetlaczem. Przyciski to oszlifowany drut 0.5 wklejony we wcześniej wywiercone otwory ( tez 0.5mm). Gałka pręcik polistyrenowy 1mm, a sama raczka to oszlifowany i wyrzeźbiony kawałek grubszego polistyrenu.
Dzięki. Jak będę robił trucka, to spróbuję też coś takiego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I ja załapałem się do grona szczęśliwców którym udało się skończyć model w terminie

Galeria pojawi się jeszcze dzisiaj.

Taka jedna fota na zachętę

pokazowa.jpg

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś te czerwone neonki? Sorki, jeśli gdzieś to już było pisane w warsztacie, ale albo nie doczytałem, albo nie pamiętam...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać ... Światełka z przodu świetnie się spisują

Mega realnie Ci wyszły

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kermit nie pisałem o tym, więc nie mogłeś o tym czytać

Pseudo neony to diody - powierzchniówki ( komórkowe - wypadła mi z głowy ich specjalistyczna nazwa ). Diody umieszczone są na spodzie ramy ( 2 z przodu, 4 w środku i 2 z tyłu).

Zdjęć z etapu kładzenia elektryki nie dawałem bo ten etap nie należy do "estetycznych" - zawsze się porysuje ramę, wiązki kabli układają się jak chcą itd...

Musze poczekać aż się ściemni aby zrobić fotki podświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.