Skocz do zawartości

Volvo VN 780 Italeri 1/24


Messer

Rekomendowane odpowiedzi

jawkers Mogę opisać, ale najpierw muszę znaleźć jakiś kawałek plastiku na którym to namaluje - bo opisywanie tej metody bez zdjęć "krok po kroku" nie ma sensu

Dziękuje na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 195
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

 

jawkers Mogę opisać, ale najpierw muszę znaleźć jakiś kawałek plastiku na którym to namaluje - bo opisywanie tej metody bez zdjęć "krok po kroku" nie ma sensu

Nie widzę problemu, po prostu podeślę ci blachy od mojego ciągnika z naczepą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za komentarze

Jeszcze tylko flaga - na tylnej ścianie ( zgodnie z sugestią ccrriiss ) - i będzie można kłaść bezbarwny

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:drink:

 

jawkers Mogę opisać, ale najpierw muszę znaleźć jakiś kawałek plastiku na którym to namaluje - bo opisywanie tej metody bez zdjęć "krok po kroku" nie ma sensu

Nie widzę problemu, po prostu podeślę ci blachy od mojego ciągnika z naczepą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Dosyć że ten plastik jeszcze się nie zapalił ... Piękna robota

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płomienie pierwsza klasa. Powinieneś pomyśleć nad tym, czy by tuningowcom nie robić czegoś takiego. Jesteś w tym dobry, Messer.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie dziękuje za komentarze - widzę że się wam podoba

Powiedziałem że dam fotki z świetle dziennym i oto one:

thelast.jpg

thelast1.jpg

thelast3.jpg

thelast4.jpg

 

A teraz to nad czym dzisiaj pracowałem. Miała być flaga na tylnej ścianie i jest Popracowałem też z tylnym zderzakiem. Oto efekty:

thelast7.jpg

thelast10.jpg

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na serio nie wiem co powiedzieć.. ten orzełek idealnie wyglądałby na scanii :P :P naprawdę jesteś dla mnie master i tyle. Można twoje modele oglądać na jakiś konkursach modelarskich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba J. nigdy nie wystawiałem się w żadnym konkursie, bo A) uważam że moje modele się do tego nie nadają ( nie ten poziom - konkurencja miażdży ), B) termin większości imprez koliduje mi ze studiami, C) jestem z Gda, a większość imprez na południu ( a ja nie zmotoryzowany )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pod ogromnym, ale to ogromnym wrażeniem. 90% z nas może tylko przyglądać się i śnić o tym, co ty tutaj pokazujesz. Grafiki są ekstra, orzeł wymiata. Z przyjemnością będę oczekiwał kolejnych aktualizacji w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo dziękuje za komentarze - jeśli się wam coś nie podoba, uważacie że coś nie pasuje - pisać śmiało...

Aby relacja była zgodna z regulaminem konkursu przedstawiam foto dodatków ( a właściwie jednego dodatku ):

dodatki.jpg

dodatki1.jpg

"Blaszka ryflowana" z firmy Kuchmodel - nie jestem pewien na 100% czy ją zastosuje - zobaczę jak będzie wyglądać po pomalowaniu

 

Pozdrawiam

Messer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja, okazałeś totalny brak człowieczeństwa aby biednemu ptaszkowi podpalić ogonek...

Rumak też biegnie jak poparzony, ładnie mu tak las podpalać ... ? A flaga, zero patriotyzmu, ogólnie płomienie liche.

 

Oczywiście żartowałem,model powala na kolanka, chociaż czcić go nie będę jedynym minusem , są te gwiazdki, ale przy takiej wielkości... Dla mnie wszystko ładnie współgra, poprawiona maska a na tym mi zależało. Dodaj jeszcze troszke białego koloru aby ożywić ten zółto-pomarańczowo-czerwony świat.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie wyszło Ci pięknie, widać fach w ręku

 

Beznadzieja, okazałeś totalny brak człowieczeństwa aby biednemu ptaszkowi podpalić ogonek...

Rumak też biegnie jak poparzony, ładnie mu tak las podpalać ... ? A flaga, zero patriotyzmu, ogólnie płomienie liche.

Fliper fajne masz poczucie humoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie potrzeba nic pisać o wyglądzie!!!!!! A jeśli chcesz zamalować cześć płomieni to zamaluj troszkę nad ptaszkiem .Będzie się mniej zlewał z płomieniami.I możesz dodać jeszcze trochę purpurowego .Będzie większa głębia koloru.Ale to już Twoja decyzja co zrobisz.Mi się bardzo podoba to co zrobiłeś.Z ciekawością czekam na finał prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albert091283 Youtube to dobre źródło nauki, ale w tej skali płomienie nie są takie proste do namalowania

Akurat próby w mniejszej skali tez mam już za sobą. Więc wiem jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie uczyłem się na kasku malować flame-y. Tony D. i Ed Hubbs są jednymi z lepszych w malowaniu aerografem (tzn Ed Hubbs, bo Tony D. maluje ładnie, ale dopiero zaczyna malować jakieś bardziej skomplikowane rzeczy) na świecie.

 

Polecam wszystkim, stronkę: http://www.airbrushtricks.com Wspaniała strona. Multum tutoriali.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w wykańczaniu projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.