Skocz do zawartości

Sh-2F i Sh-2G(PL)


vader9

Rekomendowane odpowiedzi

No to za to że chciało Ci się męczyć z tym Airfixem

 

A następne trzy za kolekcję wiatraczków - wielki szacun

Jak pokażę tą gablotkę żonie to się załamie... albo weźmie się wreszcie za nadrabianie zaległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fota gabloty chyba przebiła sam temat...

W jakim malowaniu jest ten srebrny Mi-2? Mógłbym prosić jakieś bliższe ujęcie?;>

Modele muszą przeżywać moc tych głośników....zależy czego słuchasz. ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a myslalem ze ja mam fioła na punkcie wiatraków ale ta fotka w opisie to istne szaleństwo Strasznie malutkie te fotki i przez to może mi się wydawać ale chyba coś jest nie tak z kalkami na F-ce - chyba się świecą. Cała reszta bardzo fajna chociaż nie będę ukrywał, że kaman to nie jest mój ulubiony wiatrak

Pozdrawiam i w miarę możliwości wstaw jakieś wieksze fotki i w większej ilości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki: hanadam, czy twoja żona też jest modelarką( modelarzem)? Jak ty to zrobiłeś,że Twoja lepsza połowa nie tylko nie suszy ci głowy,że kupujesz sobe "zabawki", ale jeszcze się tym interesyje? SZACUN!!!!!!!

Weź podeslij swoją żonę do mojej, niech jej wytłumaczy,że modelarstwo to wspaniałe hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest modelarką w stanie..hmm... hibernacji... kiedyś dużo w tym siedziała, w tej chwili wykorzystuję ją tylko do roboty która przerasta moje oczy typu pomalowanie tablic czy pasy. A ok. roku 1993 na Zawodach Ligi Obrony Kraju - dumnie choć na wyrost zwanymi Mistrzostwami Polski zajęła II m-ce swoim Mi-24 z Monogramu w 1/48... kiedyś był inny poziom... inny warsztat... inna chemia... na standarty tego forum to baaardzo śreni model... ale może mi kiedyś pozwoli go wam pokazać

A w szafie czeka z 10 helikopterków... i nie pozwala sprzedać, bo "kiedyś się za to wezmę"... już to widzę ...jak robi Wessexa z Novo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Sorki, że wskrzeszam temat ale prosiłbym o jakąś małą relację ze strony vadera9 co, jak i gdzie musiał przerabiać w tym modelu Airświksa żeby otrzymać taki ładny modelik. Też chcę takiego zrobić lecz nie wiem czy dawać 5 dych za Fujimi czy 3 za Arifixa no i jak wyglądała walka z modelikiem. Tylko proszę o szybką odpowiedź bo licytacja kończy się w środę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Airfixa w pudle i jak widzę, to jest nieźle zrobiony. W zupełności mozna go polecić.

A co do przeróbek, to największy feler jest z silnikami, ale te można zapożyczyć z innego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.