Skocz do zawartości

The A -team,Nieustraszony


johny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów ostatnio wpadłem na pomysł zrobienia modeli samochodów Drużyny A i Nieustraszonego chyba kazdy z nas pamięta czasy w ktorych seriale te leciały w Telewizji.Wiąże się z tym moje pytanie otóż czy istnieją modele tych samochodów (samochód Nieustraszonego to na bank jakis pontiac nie pamiętam nazwy a furgonetka druzyny A ??????niewiem).byc moze sa jakies modele podobne ktore po przerobkach bedzie sie dalo podpasowac pod malowanie tych wozów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z Drużyny A to był Chevrolet VAN (nawet stoi taki u mnie na ulicy), czyli inaczej Chevy Van GMC.

 

Auto z Nieustraszonego to Pontiac TRANS- AM z 1982 roku.

 

Ciężarówki z Knight Ridera niestety się zmieniały bardzo często. Zawsze był czarny ciągnik, ale na początku naczepa była biała. Dopiero w późniejszych odcinkach wymyślono czarno-złotą barwę zestawu.

 

FLAGMobileUnit01.jpg

 

 

 

A tak w ogóle, to na Knight Ridera czaję się od dłuższego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena KITT-a z wysyłką wyjdzie pi razy oko z 250 złotych
Ja cie... Nawet mrygajacy super skaner jest. Bajer. :-)

 

Nooo jest wypas totalny. Żebym miał, to bym sobie kupił

 

EDIT:

 

Zwracam honor. Faktycznie to GMC Vandura, ale to jest chyba to samo co Chevy Van

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena KITT-a z wysyłką wyjdzie pi razy oko z 250 złotych

No tak, taki rodzynek ma swoja cene. Ale przy odrobinie cierpliwosci mozna troche zaoszczedzic. Wystarczy tylko szukac na wszystkich ebayach - no moze wiekszosci: ebay.com; .uk; .de; .it; .jp . Wpisujesz Aoshima Knight Rider i szukasz najtanszego. Ja wydrapalem w ten sposob pare fajnych rodzynkow (opcja szukaj na calym swiecie, nie znajduje wszystkiego).

 

Zreszta jest tez tanszy zamiennik:

AMT/ERTL Knight Rider (chyba 1:25)

 

Ja cie... Nawet mrygajacy super skaner jest. Bajer. :-)

Taki skaner mozna tez kupic w 1:1. Po wpisaniu w ebay frazy Knight Rider kit - wyskoczylo cos takiego. Wyobrazacie sobie kaszlaka z takim bajerem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Marudek taki skaner to jest prosty zestaw do samodzielnego montażu z firmy Jabel. Linijka świetlna z 16 czerwonych diód led. Na stronie producenta do nabycia za niecałe 25 zł.
Do skali 1:25 to może i da radę, to 1:1 trzeba by pokombinować z żaróweczkami...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do skali 1:25 to może i da radę, to 1:1 trzeba by pokombinować z żaróweczkami...

 

Pozdrawiam

 

Nie jestem pewny czy w 1:25 da się coś takiego zrobić. Ten zestaw jest przygotowany pod 1:1. W razie czego można pokombinować z większymi diodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.