Skocz do zawartości

AJ-Model 1:72 W-3 x 3 nr 0510 0617 SN-30XG


vader9

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przeniesiony

Witam kolegów, po długiej przerwie przeszło rok wreszcie zasiadłem do dłubania. Przez ten rok dorobiłem się aerografu z kompresorem !! Tym razem nie jeden a trzy W-3 będą na warsztacie:

1 W-3 30XG Straży Granicznej

2 W-3 RM 0510 szary dla Gromu

3 W-3W 0617 łaciate malowanie

 

Stan na dziś to są zaczęte prace nad kabiną transportową

b99de3665155a702m.jpg d0c485f6e1c97dedm.jpg

 

Kabiny transportowe prawie gotowe

9d59f0e50de1b455m.jpg 9f6f35267276a08dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję samozaparcia mam tego knota w pudełku i co je otworzę to mi słabo.

Z tego co pamiętam to całe wnętrze jest szare z podłogą włącznie, co nawyżej pokopane buciorami. Ten "parkiet" jakoś mi nie leży choć mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STIG -sam zrobilem gablote

 

Gerd- oj chyba nie szare co najwyzej zielone ale to w tych maszynach po modernizacji malowania, stare maszyny maj taka rdzawa podloge

 

pozdrawiam Panow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba zdjecia mowia same za siebie , po kawalku tworze je od zera, tak ten z komputerem-w orginale wlasnie tam stoi monitor z szafa wiec tak chce to przyblizyc

nie wiem czy dobrze rozumiem twoje pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powstają ławki

0910c7ddc5779e79m.jpg

a komputer to posklejałem z kilku różnych części przypadkowych żeby kształt miało resztę to pilniczkiem doszlifowałem, nogi z drutu.

b.aleksandrowicz - A piszesz że również robisz ten model, zamieść prosze fotki w tym wątku będzie fajniej i raźniej

 

Gerd - masz racje w kabinie transportowej w SN-30GX podloga jest szara nawet sciany sa szare dzieki za zwrucenie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam, po rocznej przerwie wracam do moich sokołów, jednak nie 3 a 8 sokołów będzie robionych, termin do 10 czerwca 2010r.

 

1: W-3WA n/b 0904 (łaciaty uzbrojony)

2: W-3A TOPR SP-SXW (biało czerwony)

3: W-3RM n/b 0510 (GROM szary Low-Vis)

4: W-3RM n/b 0906

5: W-3RM n/b 0411 (stare malowanie pomarańczowo-niebieskie)

6: W-3A n/b 0711 (czeski - rekinia paszcza)

7: W-3WA ŚRR-10 n/b 0907 Procjon

8: W-3A SN-30XG (srebrny)

 

a9d6c982f02dc166.jpg

 

Modele będą robione częściowo równolegle ( wnętrza, elementy dorabiane, wirniki, itp.) a częściowo osobno aby nie zatraciły osobowości.

 

Do szczęścia brakuje mi jeszcze 2 sokołów : W-3PL 0901 Głuszec i Policyjny, ale to może kiedyś....

 

Zapraszam na relacje z budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat i bezkompromisowe podejście do sprawy. Przy okazji zapytam - czy są dostępne elementy odwzorowujące belki podwieszeń oraz gondolę GSz-23, czy trzeba by to dorabiać samemu. Wykluwa mi się w głowie pomysł zrobienia W-3WA, i choć nie byłem pewien zestawy AJ Model, to patrząc na relacje jakie jak ta dochodzę do wniosku, że da się z tego zrobić replikę Sokoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikele - no trzeba dorabiać wszystko co wchodzi w skład uzbrojenia, lufy będą z igieł lekarskich. Pomocny do wykonania uzbrojenia mi będzie zestaw vacu Broplanu - ale tylko jako pomoc nie będę ich brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy modelarze potrzebna pomoc, potrzebóję fotografie anten W-3 Procjon n/b 0907. Każda pomoc na temat szczegółów tego śmigłowca będzie mile widziana z góry dziękuję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

witam wszystkich.wątek śledzę z zapartym tchem zresztą poprzednie (związane z W-3) również przejrzałem od dechy do dechy.zainspirowany tym co zobaczyłem postanowiłem zmierzyć się z budowa W-3RM.(model przyjmuje właśnie barwy).dopiero teraz jestem świadomy nakładu pracy jaki trzeba włożyć aby propozycja AJmodel przypominała tak wspaniała maszyne jaka jest PZL'Sokół'/'Anakonda'.pozdrawiam 'sokolników'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy modelarze potrzebna pomoc, potrzebóję fotografie anten W-3 Procjon n/b 0907. Każda pomoc na temat szczegółów tego śmigłowca będzie mile widziana z góry dziękuję .
O ile pamietam był dość fajny walkaround naszych Procjonów w Aeroplanie. Poszukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misja trochę samobójcza 8 Sokołopodobnych zestawów.

Ja swojego czasu zacząłem składać ten model z 3 zestawami Parta, nie dokończyłem wnętrza i musiałem odłożyć bo ot nie na moje nerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę opłacalna inwestycja. Ciężka, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, tzn nie robiącego modeli w 72.

Cały czas sobie obiecuje że porobię coś przy nim jak będzie więcej czasu w domu, może po sesji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.