Skocz do zawartości

Schnellboot Typ S-100 - Italeri 1:35


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Panowie

Zamontowałem śruby i stery, na ile się dało (jedna była już przyklejona) na tyle poprawiłem tratwy i zacząłem uzbrajać pokłady:

 

ec4619c9a70d1948m.jpg7af071c3bdb12e15m.jpg6e9b64f6994ea73dm.jpg

 

i rzut okiem na całość:

4fe02cc5da0a7e15m.jpg138692317c76becam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyschnięciu zrobiłem washa z mocno rozcieńczonej czarnej olejnej farbki dla artystystów.

 

Washa nakładałeś przy tej wielkości modelu pędzlem czy aero?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyschnięciu zrobiłem washa z mocno rozcieńczonej czarnej olejnej farbki dla artystystów.

 

Washa nakładałeś przy tej wielkości modelu pędzlem czy aero?

pędzlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbrajanie pokładów idzie powolutku do przodu Jutro mam zamiar zrobić relingi, no i chyba wezmę się za brudzenie/przyrdzewianie detali a oto co dzisiaj zrobiłem:

 

594023c2aaab524d.jpg

d8e0330969162738.jpg

2655f56d25e7255a.jpg

abed8da80d5bf8a8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa ale to wielkie - dzięki ale nie chę takich. Myślałem nad tym co by kupić bomby głębinowe, ale musiał bym zerwać i wymienić na żywiczne prowadnice, a remont jakoś nie widzi mi się

http://modelshipwrights.kitmaker.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=4786

 

Ps.

Fajny filmik: http://www.youtube.com/watch?v=sJqIJMhwq3k&hl=nl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie miny jak na fotce to bym chętnie kupił

zdjęcie znalezione w necie:

fe9ee6e82fc68e6d.jpg

 

Wracajac do modelu, praktycznie całymi dniami przesiaduję przy modelu i myślę, że jutro lub pojutrze będzie finał

Czas na zdjęcia:

f59790d264fc2977.jpg

c367270af8423499.jpg

6d096f364f4cb36f.jpg

 

rzut okiem na całość:

bcba23b15f9627e6.jpg

 

io jeszcze taka jedna dla porównania wielkości:

a5b6ce601f3e7e54.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandera wygląda tak a nie inaczej bo wydrukowałem ją na plujce (2 kartki sklejone do kupy), jest pofałdowana a w realu wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu, ale jeszcze nad nią popracuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Model prawie ukończony, prawie ponieważ znowóż brakło mi białej pactry aby prysnąć jedną warstwę na pokrywę działka dziobowego Jak zwykle u mnie w mieście nie ma jej w sklepie więc bedę musiał zamówić ją w necie. Muszę także dorobić kalkomanie, ale to dopiero gdy kupię nowy tusz do drukarki (pech chciał, że skończył mi się akurat teraz).

Wywaliłem linę z przedniego pokładu i zrobiłem nowe, tym razem z pętlami na ich końcu - tamta jej nie miała. Przykleiłem ramy z oszkleniem na mostku, pomalowałem i zamontowałem koła ratunkowe i ... Ech co bedę się rozpisywał - zapraszam do Galerii

Na zachętę wstawiam dwie fotki:

f866920cbd89008e.jpg

9875015b5e422402.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.