Skocz do zawartości

Malowanie cysterny i MANA pomóżcie cos wybrać.


TomaszDudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam zamiar zrobić cysternę topas tank trailer z italeri ,z tym że w wersji bez spojlerów tzn beczka i te skrzynki z rurami pod spodem i ewentułalnie błotnik nad kołami albo bez .Problem w tym że kompletnie nie mam pomysłu jak ja pomalować bardzo proszę o wasze sugestie propozycje

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co do cysterny to polecał bym Orlen, albo jak Tobie się Tomku podoba BP, a to z przodu co jest zółto-zielone wykonał byś jako kalkomanie czy jak ?

 

Co do Mana to zdecydowanie link, bardziej mi się podoba Man powinień wyglądać bardzo ładnie w tych barwach. Rozumiem, że ten "zygzak" z boku jako kalkomania ?

 

Pozdrawiam,Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja taka propozycja by poszukac jakiejś firmy zajmującej sie przewozem płynów itp a najlepiej by miały też jak mówisz mana w taborze. Poszukać firmy napisac maila, poprosić o zdjęcia o patronat, zagadać ja tak zrobiłem i nie żałuję. Możesz tez pomyśleć by zrobić coś w chromie, fajny efekt daje na modelu :

PICT006498.jpg

 

Wiem że to nie ta cysterna ale... chodzi o malowanie samo i pomysł więc to jest moja propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie jesli chodzi o bp to albo namalowanie tego albo folia samoprzylepna ,jeśli chodzi o link to wielokrotnie widziałem te ciężarówki i bardzo mi się podobały tę błyskawicę też bym namalował troche maskowania i będzie.

 

Mam jeszcze prośbę potrzebuje fotek z pewnej strony relacja z budowy mana tgx 6x4 niemieckie forum google pokazuje fotki jednak po kliknięciu jest błąd ma je może ktoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mana z Linka, to czasem stał taki dwie ulice obok mnie. Uczulam, że w Linku jeżdżą wersję inne niż XXL. LX albo XLX, pewności nie mam.

 

Jest też szansa, że i XXLki się zdarzają. Zaraz poszperam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł216 Widziałem dziś mana tga xxl właśnie w tych barwach midzio !

Beczka będzie raczej na 90% w barwach bp ,a d niej podpięty man tga xl bez spoilerów .

 

Co do el-trans to widziałem kilka zestawów wywrotka ciągnik i wyglądały extra z daleka się wyróżniały ,jako że planuję zrobić wywrotkę może zdecyduję się na takie malowanie .Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko panowie ładne gdyby nie jeden szkopół znaczna przewaga koloru niebieskiego wśród moich trucków . jutro pomaluje kastę z mana i beczki podkładem .

 

Mam mega dylemat na jaki kolor pomalować mana tga xxl ,nie będzie on doczepiony do beczki więc mogę wybierać między białym ,czarnym ,a pomarańczowym co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.