Skocz do zawartości

Tiger I Late version, Tamiya 1:35


lukass1613

Rekomendowane odpowiedzi

A oto mały update. Dziś dorobiłem przewód do lampy i zimmerit na prawy bok. Co do lewego to zastanawiam sie jak ja potem przykleje zaczepy do liny :/ Ma ktoś jakiś pomysł? Bo nie wiem czy nacinać nowe otwory na te zaczepy. A oto zdjęcia

 

59089313kn3.jpg

21451127hc2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po dłuższym czasie kolejny update. Zabrałem sie za tył Tigera. Zimmerit i blaszki już są, co prawda to nie jest jeszcze skończony tył ale "wydechy" i osłony zrobię osobno i dopiero doczepie.

22940242is0.jpg

 

Następnie zabrałem się za wieżę i lufę abera, niestety trzeba było użyć szlifierki by dała się złożyć do kupy.

 

 

76706543no6.jpg

Ściąłem także brzegi dachu wieży by zrobic miejsce na spaw. Kupiłem milliputa ale nie superfine tylko standard bo był dwa razy tańszy i myślę, że różnicy nie będzie.

61426735rt8.jpg

 

Zapomniałem dodać, że uszkodziłem nie wiem jak to się nazywa potykacze? w każdym bądz razie to na co się montuje koła, złamały się na środku. Stało się to kiedy przymieżałem gąski, za mocno skleiłem koła i nie dało się ich zdjąć i się ułamały. Bede musiał je jakoś skleić ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kórcze nie no te gąski są świtne s czego one są zrobione??

morda w kubeł!!! są z metalu

 

świetny ten tygrys sam żałuję że kupiłem dragona a nie Tamiyie, ale jeszcze i tego dopadnę

 

 

Za kolejne agresywne zachowanie użytkownik DerPanzersoldat95 otrzymuje niepierwsze UPOMNIENIE. Trzymaj tak dalej, a odpoczniesz sobie od forum.

Moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie zabrałem się za wieżę i lufę abera, niestety trzeba było użyć szlifierki by dała się złożyć do kupy.

Pewnie była za gruba w stosunku do jarzma Atak ? To normalne.

Ściąłem także brzegi dachu wieży by zrobic miejsce na spaw.

Ładnie.

Zapomniałem dodać, że uszkodziłem nie wiem jak to się nazywa potykacze?

Wahacze

kórcze nie no te gąski są świtne s czego one są zrobione??

Widać po nie wiedzy i pisowni coraz młodsi zaczynają się interesować naszym hobby.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co nie wolno

edit

pytac sie nie wolno no dobra

edit

ja pisZe szybko i nie patrze na błędy

 

 

Radzę patrzeć na błędy, korzystać z opcji EDYTUJ jeżeli chcesz coś dodać po paru sekundach do postu. To nie gg.

Moderator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm kolego kubeł. Ale trzy posty pod rząd i to zupełnie nic nie wnoszące do tematu to lekkie naruszenie regulaminu jeżeli się nie mylę.

 

Co do lufy Seb to jej wylot był za gruby i nie można było jej spasować z resztą. Jarzmo Ataka było dobrze dopasowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście planuje dioramę. Nie mam jeszcze klarownego pomysłu bo i cały czas waham się jak go pomalować, ale chciałbym albo pokazać scenkę z odpoczywającą załogą albo z dowódcą z otwartym włazem i zaczajonymi ruskami z bronią przeciwpancerną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lufy Seb to jej wylot był za gruby i nie można było jej spasować z resztą. Jarzmo Ataka było dobrze dopasowane.

A to niespodzianka, z Lufami ArmoScale takiego problemu nie było, ale już przy najnowszej RBmodels też ze spasowaniem nie było do końca ok.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieża już gotowa do malowania podkładem. Zdecydowałem sie na Chaos Black Games Workshopu. Oto wieża ze skrzynią i dokonanymi małymi poprawkami braku zimmeritu i szpachlami ubytków.

 

95420546yx3.jpg

 

A oto wieża po nałożeniu podkładu.

18748706go8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że peryskopy zamalowałeś. Mi tez się tak kilka razy zdarzyło, ale poradziłem sobie z tym. Zanurzyłem drobnym pędzelek w cleanluxie, potem delikatnie dotknąłem peryskopu i zeskrobałem farbę wykałaczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi do przyklejenia zaczepy na boczne błotniki i linę i można "wannę" potraktować czarnym podkładem. Postanowiłem pomalować dziś figurkę dowódcy. Oto jak wygląda. Brakuje jej jeszcze drobnego cieniowania i muszę ją psikąć matem by się nie świeciła. Ot taka odskocznia od modelu

 

55392258.jpg

 

Ps. Nie przypomina wam trochę Klossa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.