Skocz do zawartości

Vk3001 Pz. Kpfw. VI (Ausf A) - Trumpeter 1/35


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już w sprzedaży (u nas) model Vk3001 Pz. Kpfw. VI (Ausf A) - Trumpeter 1/35. oto mały in-box ze stronki. Cena ok. 130 zeta.

 

89f56cea2a6865a4.jpg

 

f92678779116d6a3.jpg

 

e1119485747a88ba.jpg

 

353d6504b48668a7med.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Temat świetny, ale Trumpeter ostatnio szaleje z ceną. Za 130zł można spodziewać się czegoś więcej, a tak mamy trochę plastiku i gumowy badziew w formie gąsienic. To jest normalnie ździerstwo i kpina z potencjalnych klientów. Dla porównania, za niewiele wyższą cenę, mamy przecież żywicznego PZInż'a 130 z Choroszy z full wnętrzem. Panowie Chińczycy, opamiętajcie się trochę, po powoli przeginacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariowali chyba z tą ceną co oni se myślą że złotówki na drzewach rosną ???

 

Oj, nie narzekaj, tylko przywyknij do tego, że w miarę porządny model plastikowy w 1/35 kosztuje ponad 100 zl, nic z tym nie zrobisz, tak jest, tak było i tak będzie dalej...

 

 

Tylko nie mówcie, że ten czołg wygląda fajnie...

 

Tylko nie mówcie, że ten czołg wygląda fajnie...

 

Hehe, piękność to rzecz względna, jednemu się takie coś podoba, drugiemu nie, mi osobiście to tak jak kiedyś wspomniałem przy okazji rozmowy o Tygrysie tak i ten pojazd przypomina mi jeżdżący kontener na śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barthass Niestety jakoś nie mogę popatrz na to ta sama firma ta sama jakość ta sama cena a ilość części 2 albo 3 razy tyle i do tego 2 blaszki

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=3289

 

 

 

E widzieliście to

http://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=Reviews&file=index&req=showcontent&id=3807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, ale cena... taniej można kupić tygrysa Dragona. Nie wiem czy dobrze widzę, ale zarówno na pudełku, jak i w temacie jest PzKpfw VI , a ten pojazd jest bardziej podobny do PzKpfw IV, niż do Tygrysa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że lubię czołgi z II wojny światowej, ale ten zbytnio mi się nie podoba. Góry jest OK bo prawie ta same, jeśli nie identyczna co w Pz. IV. Z tym układem jezdnym i wygląda miernie. Za tą cenę już bym wolał kupić coś od Dragona w 1/35. Ta sama cena a model o wiele lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o dolnych.

 

Bo to przodek Tygrysa był

http://klub.chip.pl/krzemek/tiger.htm

No co ty ???

Pokaz mi zdjęcie IV A z takimi kołami, przejrzałem neta i wszystkie sześć książek o PZ. IVx i ni chuchu, nie ma tam takich kółek, nawet w prototypach.

Najprawdopodobniej jest to skucha Trumpetera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi zdjęcie IV A z takimi kołami, przejrzałem neta i wszystkie sześć książek o PZ. IVx i ni chuchu, nie ma tam takich kółek, nawet w prototypac

 

Przecież to nie jest Pz.4, tylko Vk3001 , jeden z kilku prototypów niemieckiego czołgu cięzkiego, nawet na pudełku nie jest napisane, że to Pz.4... tylko Pz. 6

http://www.greendevils.pl/technika_wojskowa/enc_nbpanc/pzkpfwVItiger_cz1/vk3001_h.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w mor..., fakt, a ja cały czas z uporem maniaka szukam PZ. IV z takimi kółkami I zastanawiam się, jaki znowu protoplasta Tygrysa ?? A to jest PZ. VI.Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażasz, wiesz? A to nie jest zdrowe...

Bo się podjarałem, że to 4-ka z okresu kampanii, a to prototyp VI - pomylić się nie można, czy co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jesteś pierwszą znaną mi osobą która kupuje model i nawet nie próbuje zapoznać się z jego historią. Piszesz, iż przejrzałeś neta i nic nie znalazłeś a przecież wystarczy wpisać VK 3001 H i wszystko się wyjaśnia...

Bez urazy skala72 ale czasami zamiast kupić nowy model warto zainwestować w książkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jesteś pierwszą znaną mi osobą która kupuje model i nawet nie próbuje zapoznać się z jego historią. Piszesz, iż przejrzałeś neta i nic nie znalazłeś a przecież wystarczy wpisać VK 3001 H i wszystko się wyjaśnia...

Bez urazy skala72 ale czasami zamiast kupić nowy model warto zainwestować w książkę.

Ale ja go jeszcze nie mam, dopiero się przymierzam, znalazłem go w małym sklepiku na Ochocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.