Skocz do zawartości

Pz.kpfw IV ausf. F - Dragon 1:35


Boozy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Relacja z warsztatu: http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=37461

Przedstawiam Panzer IV ausf. F.

Model bardzo dobry. Wszystko pasuje jak należy. Sklejało się go miło i przyjemnie.

Nie mam jeszcze dość dużo doświadczenia w modelarstwie ale widze u siebie postępy. Z modelu na model mój warsztat wydaje się być bogatszy (a może faktycznie się mi wydaje ). Pierwsze jako takie błotko przy użyciu pigmentów miga. Pierwszy raz stosowałem także farby olejne do robienia zacieków, washów itp.

Dobra dość gadania. Sami to oceńcie.

7-1.jpg

10-1.jpg

12-1.jpg

8-1.jpg

5-1.jpg

4-1.jpg

9-1.jpg

3-1.jpg

6-1.jpg

i tu jak zwykle "rodzinnie":

P1010016.jpg

Zapraszam do komentowania.

PS. Model był oczywiście malowany pędzlem. Czas na aerograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Bardzo się cieszę, że udało Ci się skończyć kolejną czwóreczkę. I że przydało się to zdjęcie z Dywizji Duchów

 

Sam model bardzo fajny, choć uważam, że troszkę nierówny. Już wyjaśniam.

Tył modelu- dla mnie rewelacja! Świetny tłumik. Zróżnicowany i z gustem. W sumie obejmy mogły być w bazowym, ale nie jest źle. Fajowe brudzenie, przetarcia na gąsienicach i fajne wiaderko. Poza niepomalowanymi światłami- tył super!

 

Natomiast przód odstaje poziomem. Jakoś nie pasuje mi przednia płyta. Może przydaloby się lepsze zapuszczenie linii przy włazach inspekcyjnych... Szkoda, bo gdyby był na podobnym poziome co tył, byłoby super... Ale to tylko moje zdanie.

 

Nieźle za to poradziłeś sobie z błotem

 

Gratuluję kolejnego członka czwórkowej rodziny! I tempa w jakim wykonujesz kolejne modele.

 

Gorące pozdrowienia! Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie literki pod obrazkami nie zorientowałbym się, że nadal malujesz pędzlem! Świetne brudzenie, podoba mi się efekt suchego błotka. No i jak Radek zauważył - piękny tłumik

Aż sobie zdejmę czwóreczkę z szafy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne wykonanie, duży plus za właściwe i nie przesadzone zwisy gąsek. Naprawdę jeden z lepiej wykonanych modeli czwóreczek.

 

Pozdrawiam i gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może Radku, faktycznie ta przednia płyta nie jest najlepsza. Tak ją widziałem i zostawiłem.

 

Co nie zmienia faktu, że model i tak bardzo mi się podoba

 

P.s. Co następne? Już się nie mogę doczekać którą IV-rkę będziesz budował. Bardzo lubię Twoje relacje

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie świetny. Wyciągnąłeś z niego wszystko co możliwe ( in plus). Duży pozytyw za tłumik!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna czwórka. Tłumik wyszedł extra. Faktycznie należy Ci się duuuże za to malowanie pędzlem.

Dzięki

 

Co następne? Już się nie mogę doczekać którą IV-rkę będziesz budował. Bardzo lubię Twoje relacje

Raczej ausf. C z Dragona.

 

 

Dla mnie świetny. Wyciągnąłem z niego wszystko co możliwe ( in plus). Duży pozytyw za tłumik!

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Świetnie wykonana czwóreczka. Jak na pierwsze użycie pigmentów wyszło bardzo fajnie. Jedynie zielone kanistry wala trochę po oczach. Znaczy według mnie odcień jest źle dobrany ale tez może to być urozmaicenie szarego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.