Skocz do zawartości

---Australian Truck--- RELACJA Z BUDOWY


witek

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!!!

 

 

Mam na imię Witek i niektórzy już mnie pewnie znają Modele sklejam juz 3 lata ale jak narazie powstały tylko 3 trucki...Obecnie pracuję nad ciagnikiem australijskim Western Star.

 

Jak narazie udało mi się tyle zrobić:

 

dscf0774dg4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wituś Fajnie, że zdecydowałeś sie przyłączyć do naszego forum, za to też masz odemnie

Zdecydowałeś sie już w jakich barwach będzie truck

Pomyśl nad zakamuflowaniem łączeń na elementach chromowanych, możesz do tego wykożystać folię samoprzylepną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o barwy to nadal jestem niezdecydowany Zbiorniki dzisiaj wrzuciłem do kreta żęby chrom zszedł,bo planuję je pomalować pod kolor ramy więc łączeniami się nie martwie bo spokojnie mogę szpachlować ;) Dzisiaj przygotowuje ramę pod instalację hamulcową elektryczną itp :P ), italeri jak zwykle poszło na łątwiznę i jakość części pozostawia wiele do życzenia więc musiałem od środka zeszlifować wszystkie nadlewki i nierówności, teraz pozostaje tylko zaszpachlować kilka niepotrzebnych otworów...

 

dscf0828fb8.jpg

dscf0831el8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od szkoły wolne więc i praca przy modelu idzie do przodu Rama nabiera kształtów lecz nie jest jeszcze sklejona bo nie wiem czy jak ją skleje to uda mi się "włożyć" instalację i całe okablowanie....Na fotkach widać zaszpachlowane wszystkie niepotrzebne otwory, nadlewki itp. Dodatkowo poszpachlowałem blok silnika,baki i zbiorniki ale fotki jak skończe je w pełni :P Teraz przede mną nowość-imitacja instalacji hamulcowo-pneumatycznej Jeśli chodzi o kolor ramy to coraz bardziej przemawia za mną pomarańczowy Czas na fotki:

 

dscf0885di3.jpg

dscf0886dh7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Wczoraj posiedziałem przy wnętrzu...Skleiłem deskę rozdzielczą, fotele i kilka innych elementów... Na desce rozdzielczej planuję zrobić otwartą popielniczke, ale co z tego wyjdzie zobaczymy:

 

5c7c87565b42e76am.jpg6660df6528dafcb7m.jpg3653ac02651f0af7m.jpg

 

 

Następną zmianą były fotele...na początek usunięcie ochydnych podłokietników, później dorobienie tylniej ściany z karty telefonicznej, teraz muszę czekać za szpachlą (a właściwie to za pieniędzmi na nią :icon_rotfl: )

 

af4b0e2fce63b1c7m.jpg5e8491822ce147f5m.jpga3367b8f9e9f38dfm.jpg2c3fd51b5493006em.jpg596459dd68b8dd55m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Na bloku silnika jest tylko podkład aby było widać gdzie trzeba było wyszlifować... A gdzie widzisz tego palucha? Jeśli chodzi ci o łączenie silnika i skrzynii biegów to nie paluch, tylko zeszlifowany klej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to przydały by się jakies chromowane wykończenia, nie sądzisz pomyśl nad tym jeszcze powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.