Skocz do zawartości

hummer gun truck


figfan

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich....Oto hummer gun truck.....zainspirowany zdjeciem z gazety armia postanowiłem trochy podłubac w leciwem aczkolwiek tanim modelu(udało mi sie go kupic w lokalnym sklepie za 22zł....wiec było wart....a ze od kilku lat leżały w pudełku koła firmy PRO ATR model....to prace nabrały tempa....idea za ciosem dokupiłem jeszcze zestaw RHINO ....jak na razie zdjecia z kilku dniowej dłubaniny w polistyrenie 0,5 oraz 1

 

 

 

c75cbf5a94d51c6amed.jpg

 

 

3fd3070f22b0e87dmed.jpg

 

 

221d462484a99019med.jpg

 

 

 

a to moja wena....

 

 

85335378dfd25821med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Paweł.

 

Ten hummer to Academka ? Ogólnie projekcik bardzo ciekawy , widze że będziesz miał troche zabawy ze spasowaniem dachu do reszty pojazdu , czy też robisz dach od podstaw ? Dlaczego zrobiłeś kanty drzwi zaookrągolne ? Na zdjęciu mają kąt ostry. Powodzenia.

 

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ...dzieki.....Art...co do drzwi to sa takie ze złpał bys sie za głowe jak wiele jest ich rodzajów ...od fabrycznych mega opancerzonych po takie ktore sa na żywca wyciete z płyty i w kolorze minowym....a co do dachu to jest on tylko nad drzwiami...i jhest z płótna...ale z tego co widze na ddjeiu oryginały to jest tam jakis stelaz i barbetle.....dzisiaj zrobiłem imitacje sprawów i panel identyfikacji na masce...ale zdjecia wrzuce jutro....mam jeszcze w planach antene na masce...w postaci takiego małego kwadratu a jako ze wydac tylko wył na zdjeciu to przód jest typową interpretacja...I własnie dlatego BEDZIE TAM RHINO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt genialny !!!! Mam ta fotke i sam chciałem go robić a tu juz mnie wyprzedziłeś:) Powodzenia

 

Byłeś pierwszy

 

Nie tylko Was figfan wyprzedził

 

...co do drzwi to sa takie ze złpał bys sie za głowe jak wiele jest ich rodzajów...

 

W tym Humvee ze zdjęcia zamontowano zestaw ASK (Armored Survivability Kit). W skali 1:35 produkuje go tylko Edurad (35785 - M-1026 additional armour plate Iraq):

Eduard-35785-M1026Humvee.jpg

 

TUTAJ można sobie poczytać o ASK i obejrzeć kilka zdjęć. Zresztą w sieci jest mnóstwo fotek Humvee z ASK, bo jest to bardzo często spotykany rodzaj dopancerzenia. Oryginał trochę się różni od Twojej interpretacji, ale i tak duże brawa za pomysł i wykonanie

 

P.S. Jeśli możesz, napisz gdzie kupiłeś RHINO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do reszty to wiem ze drzwi takie mozna kupic...i robia je jeszcze mig i pro art models a nawet blast ale mi głównie chodziło o to zeby zrobic to samemu i moc sie z tym pozmagac....i nie wydac za dużo....a tak na marginesie ze ci co mnie znaja to wiedza ze jestem zapalonym figurkowcem a pojazd to jest moj dopiero ze 5 ......

ps....DZIEKUJE ZA UWAGI KOLEDZY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rhino wstepnie wykonane....pozostało jeszcze okablowanie....prace posuwała sie powoli do przodu.....Mam prosbe.....potrzebuje zdjec statywów pod browninga jakie sa na hummerkach bo nie bardzo wiem jak sie za to wziąsc.....

 

 

a8b83f636379d031med.jpg

 

 

 

6bdc7283922700ebmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.