Skocz do zawartości

1/350 Nagato


jarex15

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 174
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pewnie jak to zobaczycie to powiecie: dość wkółko to samo i to od paru miesięcy

Powiem, że jest coś, co mnie niezmiernie fascynuje w japońskich okrętach z tego okresu i sprawia, że chce się ciągle na nie patrzeć - właśnie te "pagody". Samo oglądanie kolejnych pięter tego "zamku" jest ucztą dla oczu - to jest "to coś", czego nie mają żadne inne łajby. Cytując jednego z przedmówców:

esencja japońszczyzny

 

wielkamucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W tej chwili kombinuję jak zdobyć blaszki Lion Roar do tego modelu - zamówiłem przez krewnego w USA - kiedy dopłyną kupię model i do poczekalni. Podobnie zamierzam postąpić z KONGO + blaszki Fujimi i MOGAMI hybryda + Lion Roar.

Te akurat mam . Muszę powiedzieć, że blaszki do Nagato ciężko dostać, mnie udało się kupić jakieś dwa miesiące temu na amerykańskim ebayu.... Z blaszkami do Kongo nie powinieneś mieć kłopotu, bo to nowość, a Mogami można dostać na ebayu lub w sklepach internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Patrzę, patrzę i oczu nie mogę oderwać

Powiedz mi tylko proszę, czy w momencie przyklejenia pagody nie będzie widać przerwy z kadłubem ?

Pytam, bo sam nie wiem czy najpierw podkleić mostek i wszytko malować, czy zrobić osobno mostek, pomalować i przykleić ?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Witam po długiej przerwie, może nareszcie uda mi się w tym roku skończyć ta nierówną walkę z plasticzaną materią mały updejcik dużo nie ma ale może jutro cosik więcej się ruszy, narazie jest stanowisko reflektorów oczywiście muszę jeszcze pomalować

 

IMG_0001.jpg

IMG_0003.jpg

IMG_0004.jpg

 

Trzymajcie kciuki co by na Boże Narodzenie galeria była.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zdecydowałeś się na poprawę kratownic po obu stronach komina i wycięcie tego "wypełnienia" - w sumie nie wymagało to specjalnego zachodu a efekt byłby o niebo lepszy. Ale i tak ładnie to wychodzi

 

 

Kurcze widzisz jakoś o tym nie pomyślałem trochę już z wprawy wyszedłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strasznie cieszę się, że relacja ruszyła po dłuuuugiej przerwie :-)

 

Pudło z Nagato leży u mnie na półeczce więc z tym większą ciekawością będę śledził postępy. Przyłączam się do Marcina. Te kratownice będą razić w zestawieniu z pięknie wykonanymi innymi elementami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie może jakąś fotkę że ta kratownica jest pusta, bo tak sobie rano myślałem, że może tak jest specjalnie jakby pancerz wokół komina co wy na to?Bo tam są jeszcze drzwi więc po co drzwi skoro kratownica jest pusta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
A macie może jakąś fotkę że ta kratownica jest pusta, bo tak sobie rano myślałem, że może tak jest specjalnie jakby pancerz wokół komina co wy na to?Bo tam są jeszcze drzwi więc po co drzwi skoro kratownica jest pusta?
To spójrzmy na to z drugiej strony: może te drzwi są błędem producenta i tak na prawdę to powinna być ażurowa konstrukcja ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie zdecydowałeś się na poprawę kratownic po obu stronach komina i wycięcie tego "wypełnienia" - w sumie nie wymagało to specjalnego zachodu a efekt byłby o niebo lepszy. Ale i tak ładnie to wychodzi
Nie zniechęcaj kolegi, zobacz jak 2 strony temu (bo czasu, to nie powiem ile), wyszła mu pagoda Na pewno efekt będzie porywający

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.