Skocz do zawartości

American cargo trailer - Italeri


mzmichal

Rekomendowane odpowiedzi

Skala 1:24. Po zakupieniu spreyów okazało się, że jeden z nich jest chropowaty co koliduje z czerwonym kolorem. Moja pierwsza naczepa i chyba zostawię ją jako singiel.

 

49692785kw3.th.jpg66051776oo9.th.jpg53750635tf8.th.jpg

23648433nx5.th.jpg60809993dq1.th.jpg54739775ez1.th.jpg

 

97872377lo7.th.jpg42415425xi8.th.jpg97569319ul1.th.jpg

64894438gi1.th.jpg20867991xr4.th.jpg33133125qy0.th.jpg

 

38450191fm9.th.jpg31874826xm7.th.jpg63427925rd1.th.jpg

61858280vw8.th.jpg26097439dt6.th.jpg67202681wh1.th.jpg

 

 

W zestawie dali o jedną oponę i koło za dużo. Więc troche się pobawiłem. Na początku chciałem zrobić tak wszystkie koła. Lecz wersja ze "błyszczącymi" kołami bardziej mi się odpowiada.

21730032ec1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, mnie się podoba.

Jedyny malutki minus to czarna farba na budzie, jak napisałeś - gdyby była błyszcząca, jak czerwona, byłoby znacznie lepiej.

Ale generalnie naczepa fajna.

Jakiś czerwono-czarny koń do niej i byłby fajny zestaw.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem to ja osobiście kocham te naczepy usa za ich gabaryty ,na dodatek fejnie pomyślałeś dając osie przy końcu naczepy dodaje jej to charakterystycznego wyglądu, ja w swojej naczepie osie sałem bliżej przodu ale też jest fajnie.

 

Osobiści do tej naczepy bym dał model Scani od Hellera ciekawie by się to moim zdaniem prezentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiści do tej naczepy bym dał model Scani od Hellera ciekawie by się to moim zdaniem prezentowało.

 

Czy ja wiem, to Scania to model "europejski", że tak powiem. A Naczepa jest amerykańska więc to się za bardzo nie zgrywa jak dla mnie.

 

A co do naczepki, ciekawa, ciekawa to czarne mi nie pasuje tylko.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup bezbarwny połyski i pomaluj będzie się wszystko błyszczeć.

 

Boję się sknocić model . Zostawię go tak jak jest.

 

 

 

Osobiści do tej naczepy bym dał model Scani od Hellera ciekawie by się to moim zdaniem prezentowało.

 

Czy ja wiem, to Scania to model "europejski", że tak powiem. A Naczepa jest amerykańska więc to się za bardzo nie zgrywa jak dla mnie.

 

Naczepa, bardzo fajna, taka inna, niż wszystkie. Ale fakt jakiś konik by ty pasował może Petek 378??

 

Mam Peterbilta 378 italeri 1:24 . Ale nie zmiesci mi się za szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mógbłyś podać wymiary to byłbym wdzięczny. Naczepa wg producenta ma 62,5 cm; mój ciągnik ma 35,2. A ile mają w całości nie wiem bo nie zacząłem Peterbilta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długości modeli wraz z twoją naczepą:

 

-Western Star ( ten z zestawu "Australian Truck lub Baywatch" 88 cm - siodło w koniu na maska do tyłu) Jest to klasyczna długość zestawu, ten Petek będzie miał mniej więcej tyle samo.

 

-Kenworth K100 ( Revell ( ten z delfinami na kalkach) 77 cm - siodło na maksa do przodu - lepiej wygląda z tą naczepą)

 

-Volvo VN670 ( 83cm siodło maks do tyłu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truckerek93 - widać, że nie kupowałeś nigdy szafy. Określenie wymiarów to wysokość x szerokość x głębokość. To "od pleców do drzwiczek" to głębokość, szerokość to np. 90 cm u mzmichala. Wysokosć - wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.