Skocz do zawartości

"Stalingrad 1942" -MB+Zvezda+AFV Club+Dragon- 1:35


peter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Farba to moja własna mieszanka farb

Olivourn 1943 Pactra

Panzergrau też Pactra

coś w stylu 40:60albo 30:70 (więcej zielonej )

Podstawka wzięła sie pękła na pół :( ale nie ma tego złego, zrobię małą drużkę w parku z kawałkiem "zieleni" na której nie będzie trawy tylko jakiś krzak, do tego znak "Lazaret" pisany po niemiecku ale nie pamiętam jak to szło, który kiedyś zrobiłem, kolesie bedą wynosić kamrata z Hanomaga. Spowodowane jest to tym że wygladali jakby chcięli po prostu przejść prze pojazd albo jakby był niewidzialny Foty później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary ale co to za laczenie form na nogach?

Jak Boga kocham nie widziałem Poprawiamy... :/

dzisiaj cała czwórka stanie na własnych nogach z tym rannym na płachcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chłopaki ze Zvezdy. Co do figurek MB to miały paski broni odlane razem z ciałem Nawet jednego zapomniałem spiłować i musiałem dać mu torbę przewieszoną przez plecy

Zvezdowcy maja wyposażenie DML bo to się o kant d... obić nadawało

SV502475.jpg

SV502482.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz dzieje się w pobliżu stacji kolejowej.

SV502486.jpg

SV502487.jpg

SV502488.jpg

Koleś zamykajacy drzwi teraz będzie machał (szczęśliwie ranny się odchyla i ma to jakiś sens ), jakby został jak poprzednio to waliłby głową w drugi km

Żadnych komentarzy ?! Niech ktoś coś powie

PS Tak jak Kuba sugerował rejestracja zamalowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę zapowiada się ciekawa dioramka , podoba mi się to , że jest na niej wiele figurek , a nie jak na niektórych tylko pojazd .

Co do wykonania nie idzie się prawie do niczego przyczepić, poza tym że przydało by się wy szpachlować łączenia rąk z korpusem , w większości firursów .

Jeszcze takie dwa pytania :

- Czy cieniujesz jakoś te figurki ?

- I jaka jest dokładność figurek master box ?

Czekam na dalsze prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączenia rąk nie mogłem poprawić z tego powodu że z tych figurek robi się jedna wielka konstrukcja a samo sklejenie jej do kupy przysporzyło mi dość problemów

CO do MB to jakość lepsza niz w zestawie z korespondentem wojennym, w ogóle miło mi się z nimi pracowało tylko te paski odlane mnie wkurzyły

Co do cieniowania to jak mówiłem, miesiac temu nie wiedziałem z czym sie to je więc dużo efektów raczej nie było Z tego co pamiętam to pomalowałem bazowym, grzbiety sucho pędzlowałem rozjaśnionym bazowym a na koniec poszedł wash i tyle

Na podstwace bedzie kostka brukowa bo zbyt przypominało podstawkę pod Strykera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem płytę kartonowo gipsową, z jednej strony obrałem z kartonu, wziąłem skalpel i linijkę i raz przejechałem skalpelem co jakiś czas go wykrzywiając żeby były pokruszenia i dziury, pomalowałem plakatówką i suchymi pastelami potraktowałem. IMHO lepsze i tańsze od gotowca + satysfakcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale komentarzy, aż nei nadążam odpisywać

Dziś zarwę troszkę nocy i Hanomag będzie już syfiony Konfiguracja to dwa MG 34 bo 42 wygladaja gorzej i przydadzą mi sięna teraźniejsze pojazdy (MG3)

PS Czy tarcza w przednim MG poruszała się razem z km'em ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamała w 3 miejscach ale ojciec powiedział żebym od spodu podkleił sztywnym kartonem i się trzyma Kalki mi się rozsypały na 1 000 000 kawałków i muszę coś znaleźć w składziku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź idź się schowaj, mogłeś mi je złożyć a nie takie surowe wysłałeś Zrobiłem pół jednej i walnąłem w kąt biurka, najpierw skończę model bo chęci na ogniwka nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana ustawienia jednej z figurek, teraz trzyma się uchwytu i klęczy na ławce, jak ta wersja sie podoba ?

Ale kontrastuje z podstawka, suche pastele powinny pomóc

SV502522.jpg

SV502525.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.