Skocz do zawartości

Western Star - Australian Truck


bartek330

Rekomendowane odpowiedzi

Fotek nigdy za wiele

Wkleiłem szyby i wyszło mi świetnie (aż jestem z siebie dumny )

 

ws4.jpg

 

ws5.jpg

 

Jak widać diód nie ma, a uszczelki malowane farba Humbrolem 191. Nie jestem przekonany do markerów. Nawet kierunkowskazy maluje Humbrolem 1322 (przezroczysty pomarańcz).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ak widać diód nie ma, a uszczelki malowane farba Humbrolem 191. Nie jestem przekonany do markerów. Nawet kierunkowskazy maluje Humbrolem 1322 (przezroczysty pomarańcz).

 

 

Mam dokładnie taką samą zasadę, mimo, że clear orange'em trzeba się trochę napałować, aby był dobry efekt, ale jak się powiedzie, to wychodzi znakomicie

 

Ps. Gratuluję czystych szyb :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
:wow: No kolego, świetna prezencja!!!! Proszę o więcej fotek jeśli mozna

Również proszę o wiecej fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosicie wiec macie Fotografem nie jestem najlepszym i zawsze licze że wszystko za mnie zrobi aparat.

 

ws7.jpg

ws8.jpg

ws9.jpg

ws10.jpg

Jako bonus. Miało fajnie wyść ale przez zakurzoną szybe nie wyszło. Ale co tam śnieg pada

ws11.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ze sie przykładasz do budowy modeli , WS jest Z szybami niestety tak jest, że już w pudle są albo porysowane albo mają inne skazy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama... troche kombinacji z nia było i nerwów. Pomalowałem najpierw Humbrolem Insignia Red (153) a na to Pactra też Insignia Red (A7). Po uzyciu lakieru bezbarwnego Humbrola wszystko by sie mocno świeciło dlatego jest ta Pactra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Modelik zaczyna się ładnie prezentować.

Czy mi się wydaje, czy usunąłeś z dachu na sleeperze ten (nie wiem jak to się nazywa, ale chyba wiadomo o co chodzi )

Czekam na dalsze postępy i końcową galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie bardzo ładnie z tego co widzę to lepiej od mojego zrobiony ale cóż ja się dopiero uczę a raczej wychodzę z wtórnego analfabetyzmu

A jeszcze mam taką propozycje do tych którzy mają właśnie te westerny żebyśmy zrobili ich wszystkich porównanie co Wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam taką propozycje do tych którzy mają właśnie te westerny żebyśmy zrobili ich wszystkich porównanie co Wy na to??

Nie ma sprawy, tyle ze ja mam WS w wersji ami i to jeszcze nie całkiem wykończony Australijczyki mam dopiero w fazie budowy i jeszcze trochę trzeba na nie poczekać.

Mój WS, fotki kiepskiej jakości bo i też są stare

 

b85e128e21336a16m.jpgfa6eacc3188d30a1m.jpga0935f0b24bd862am.jpg1c5c47f35617596dm.jpg

 

5e05d9132906a642m.jpg046ad97610647c3em.jpgcac36a99572ff16bm.jpgab49d9392d38caecm.jpg

 

256a4167bd789d0am.jpg78cd03797f92bdf9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do naczepy Andrzej masz jakies plany, zdjęcia jak ją wykonywałes??

Naczepę wziąłem z tego zestawu (foto), ale jak by co służę fotkami.

 

452a1c31b036b901m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.