Skocz do zawartości

Latham 43 HB 3 - Choroszy Modelbud - 1/72


Marwaw

Rekomendowane odpowiedzi

No to skoro figurki przrabiałeś z takich gniotów to nie czepiam się bo i tak nie jest źle

 

A co do specjalistów/ignorantów to szkoda gadać

 

Faktycznie jeśli dioramka ma być w muzeum to i nie ma co przesadzić

 

Tak czy siak musisz zrobić jeszcze jeden POLSKI wodnosamolot już dla nas - modelarzy

 

Jeszcze raz gratuluję udanej pracy!

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponująca praca, wywiera wrażenie, nie powiem... a przy tych fotkach a la Jules Verne , to aż mdłości poczuć można ;)

Gratulacje - jeśli wpadnę w tym roku do Kuźnicy , to nie omieszkam urządzić sobie wycieczki na Hel... Już dla samego Lathama warto! Pozdrawiam, LoudLordD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam, tym bardziej, że Dyrekcja szykuje wiele ciekawych nowości. Co do klejenia polskiego wodnosamolotu, to dziś dostałem info z Martoli, że dostali Canta Z506B z Supermodelu, stary gniot, ale jedyny, więc trza go przejąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę w Maszoperi może być ?

 

Fajne miejsce sobie wybraliście

Oba modele strasznie mi sie podobają. Co do Podhalanina to szacunek. Aż mi samemu przyszła chęć na coś w tej skali. Jedyne co mnie trochę razi to fale. Zbyt dużo ich tam trochę jak na zatokę czy tez wielkie morze ale można przyjąć, że akcja toczy się na rybitwiej mieliźnie to same fale jak i kolorek wody będą pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzięki za miłe słowa. Diorama już zamontowana w MOW na Helu, było trochę zabawy z jej montowaniem, szczegóły wkrótce, jak Sokol zgra zdjęcia z aparatu.

Okonek, co do morza to ile głów tyle zdań. Jednym się podoba drugim, nie - wzorowałem się na tym co widziałem osobiście, również na pełnym morzu, a tam rozgrywała się akcja mojej scenki. Natomiast dziś przed południem Zatoka miała dokładnie taki kolor jak u mnie, czyli niewiele się pomyliłem.

Mielimy również kilku pierwszych oglądających - Pan nie powiedział nic, Pani powiedziała do córci: "O, patrz -stateczek" Więc po dzwona się falami przejmować, nawet jakby je zrobić z karbowanej bibuły - byłoby ok. Niemniej jednak biorę sobie wszystkie Wasze uwagi do serca i wyciągam wnioski przed kolejnymi projektami

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w uzupełnieniu

 

PICT1.jpg

 

Diorama okazała się ciut za duża do szklanej gabloty. Marcin wykonuje subtelne poprawki najnowszą piłką firmy Trumpeter

 

PICT2.jpg

 

Diorama pod gablotą! Sukces No to można iść do Maszoperii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.